! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chata Orlička, Výprachtice

Koburk 39, Výprachtice, 56301

od 4.700 Kč
objekt/den
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 2 km
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chalupa se nachází na velmi klidném místě na kraji obce Výprachtice v malebném údolí Moravské Sázavy v Orlických horách. Veškeré informace naleznete na http://www.chalupaorlicka.cz/.

Další informace

Chalupa Orlička nabízí ubytování pro 24 hostů. V létě je ideálním výchozím místem pro cyklistické a turistické výlety do nádherné přírody Orlických hor. Pro zimní období disponuje vlastním lyžařským vlekem o délce 250 m, lyžařské středisko Čenkovice je vzdáleno 5 km, Červená Voda 10 km. Chalupa Orlička je naprosto optimální pro společnou zimní či letní rekreaci středně velké skupiny přátel či několika spřátelených rodin. Chalupa je bez stálého správce a je pronajímána celá. Chalupa Orlička nabízí celoročně ubytování pro 24 osob v 7 pokojích (4, 4, 4, 4, 3, 3, 2 lůžka na pokoji). Sociální zařízení je společné (2x WC, 2x sprcha). Stravování: kompletně vybavená kuchyně, sporák, 2x sklokeramická deska, 2x lednice, myčka nádobí, 2x mikrovlnná trouba. V bezprostřední blízkosti chalupy Orlička je zajištěné parkování minimálně pro 10 automobilů. Součástí objektu je pozemek o rozloze 13000 m2. Vytápění chalupy: centrální na pevná paliva kombinované s krbovými kamny. Chata Orlička je ideální místo pro zimní rekreaci. Vlastní lyžařský vlek o délce 250 m je vhodný pro méně náročné lyžaře a rodiče s dětmi. Velké lyžařské středisko Čenkovice 5 km. 10 lyžařských vleků o délce až 900 m, převýšení 250 m. Snowpark, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyží. Přes 30 km upravovaných běžeckých tratí v okolí Bukové hory. V létě je chalupa Orlička ideálním výchozím místem pro cyklistické a turistické výlety do nádherné přírody jihovýchodní části Orlických hor a do Třebovských stěn. Pinpongový stůl je připravený ve stodole vedle chalupy. Strategická poloha u cykloturistické stezky podél Moravské Sázavy, ideální výchozí místo od jednoduchých až po náročné cyklovýlety. Levné tenisové kurty se nachází 700 m od chalupy, kvalitní kurty ve vesnici (3 km). K dispozici zahradní gril.

Ceny

Cena za celý objekt 4.700 Kč
Domácí mazlíček 50 Kč

Léto 5700 Kč/objekt/noc Zima 7000 Kč/objekt/noc Mimo 4700 Kč/objekt/noc Léto 31500 Kč/objekt/týden Zima 36500 Kč/objekt/týden Mimo 28000 Kč/objekt/týden

Služby

Parkoviště
Terasa
Zahrada
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 24
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování: kompletně vybavená kuchyně, sporák, 2x sklokeramická deska, 2x lednice, myčka nádobí (!), 2x mikrovlnná trouba, domácí pekárna chleba.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Tenisový kurt
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard

Okolí

Léto: Pinpongový stůl - ve stodole vedle chalupy
Cyklistika  - strategická poloha u cykloturistické stezky podél Moravské Sázavy
- ideální výchozí místo od jednoduchých až po náročné cyklovýlety
Tenis         - levné kurty 700 m od chalupy, kvalitní kurty ve vesnici (3 km)
Zahradní gril - průměr 53 cm

Zima:
Lyžování: - u chalupy vlastní lyžařský vlek a sjezdovka o délce 251 m, převýšení 62 m
- ve Výprachticích (2 km) nová sjezdovka 350 m, převýšení 70 m
- v Čenkovicích - 10 lyžařských vleků o délce až 900m, převýšení 250 m
snowpark, večerní lyžování, lyžařská škola, půjčovna lyží, kamera
- SkiPark Červená Voda - nové středisko špičkových parametrů
- přes 30 km upravovaných běžeckých tratí v okolí Bukové hory

              

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Orlička: kontakty

Telefon: +420 724 400 526

Mapa

Centrum 2 km Autobus 2 km Vlak 10 km