Chata pod Mravenečnikem, Loučná nad Desnou

Rejhotice 155, Loučná nad Desnou, 788 11

od 430 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hledáte ubytování pro více osob? Rádi byste si zarezervovali celou chatu na prodloužený víkend či na Silvestra? Chata Pod Mravenečníkem v Loučné nad Desnou je ideálním místem pro váš pobyt v krásné přírodě jesenických kopců.
Budova je rozdělená na dvě samostatné chaty se společným vchodem. Vybírat můžete z osmi zařízených pokojů s celkovou kapacitou 33 osob. Pro všechny ubytované je k dispozici venkovní terasa, krytý altán s grilem či finská sauna.

Další informace

 CHATA Č. 156 – kapacita 17 osob

V přízemí této části chaty najdete ubytování ve dvou 4lůžkových pokojích, 2x WC a koupelnu se sprchovým koutem. Podkroví nabízí komfortní ubytování ve dvou apartmánech s vlastním sociálním zařízením a malou kuchyňkou. I zde můžete využít zařízené kuchyně s jídelnou a společenské místnosti s krbem.

CHATA Č. 155 – kapacita 16 osob
Přízemí objektu tvoří dva 4lůžkové pokoje, 2x WC a koupelna se sprchovým koutem. V podkroví se nachází jeden pokoj pro 4 osoby, 1x WC a koupelna. Ubytovaným je k dispozici plně vybavená kuchyň s elektrickými spotřebiči a lednicí, jídelna a společenská místnost s krbem.

Lyžování přímo za chatou

Ski areál Kouty je moderní lyžařské středisko nacházející se v chráněné krajinné oblasti Jeseníky ve výšce 1100 m n. m. V součtu 11,5 km sjezdovek z něj dělá největší lyžařské středisko na Moravě.

Tři nejdelší sjezdovky mají délku více než 2 km. Nejnovější modrá sjezdovka dokonce dosahuje délky 3050 m. Na jejich vrchol vás dopraví šestisedačková lanovka, která odbaví 3200 osob za hodinu. 

V areálu lze využít půjčovnu lyží či lyžařskou školu. Nachází se zde rovněž několik restaurací, stánků s občerstvením a barů.

Ceny

Cena za osobu 430 Kč

Služby

Sauna
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohníště / gril
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 16

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Lyže, snowboard Lyžařská škola
Půjčovna kol Půjčovna lyží
Rybolov Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata pod Mravenečnikem: kontakty