! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chata Prim, Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 221, Deštné v Orlických horách, 51791

od 320 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

55 lúžek ( 4 dvoulůžkové, 4 třílůžkových, 6 čtyřlůžkových pokojů ,1 pětilůžkový pokoj a 1 šestilůžkový pokoj). Jídelna - restaurace, společenská místnost s televizorem a bar. Parkoviště u objektu, sportovní zařízení na míčové hry a zařízení na opékání.

Další informace

Chata PRIM nabízí v rámci ubytovací kapacity 17 stylově zařízených pokojů. Pokoje jsou 2-4 lůžkové s možností přistýlky. K jejich výbavé patří vlastní sociální zařízení, sprchový kout a umyvadlo. K dispozici je Vám stylově zařízená restaurace s příslušným spektrem nabízených služeb.
Letní rekreace je zaměřena na pěší turistiku (vytypované návrhy tras), autoturistiku (pevnosti, muzea, zámky a hrady) a cyklistiku (horská kola) s terény přímo ideálními k tomuto sportu. K atraktivní nabídce patří projížďky na koních. V letním období je možné koupání (100m) v kruhovém bazéně (8m) v areálu chaty EVA. Dále nabízím příjemné posesení u ohně s možností opékání a rožnění, hřiště na volejbal - s možností hrát i fotbal, koše na košíkovou, dřevěné a gumové houpačky, skluzavky, různé prolézačky, pískoviště pro malé i velké děti, šplh na laně a tyči ...
Zimní rekreace nabízí ideální podmínky ke sjezdovému i běžeckému lyžování. Sjezdové lyžování zajišťuje několik vleků s terény pro náročné, ale i začínající lyžaře. Lyžařské terény jsou podle potřeby uměle zasněžované. Lyžařský areál je od chaty PRIM vzdálen přibližně 400m. Běžecké terény se nacházejí převážně v hřebenové partii. Zde se pohybujete v nadmořské výšce 1000 m n.m.Nejvýšším bodem je Orlických hor je Velká Deštná 1115 m n. m, kde najdete záchrannou stanici horské služby s menším občerstvením.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 320 Kč

Včetně polopenze

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Zahrada

Vybavení pokojů

Videopřehrávač
WC

Okolí

 Lyžařské vleky, sjezdovky a běžecké tratě, cyklistické trasy, jízda na koni, krytý bazén. Mapa Deštné v Orlických horách.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Prim: kontakty

Telefon: +420 494 663 219
+420 736 772 434
Fax: +420 494 663 219

Mapa