Předchozí
Další

Chata Rychtářka, Janov nad Nisou

Janov nad Nisou 101, Janov nad Nisou, 46811

od 300 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE

O nás

Chata se nachází v centru obce Janov nad Nisou, v Jizerských horách v těsné blízkosti lyžařského areálu Severák a běžeckých, nebo cyklistických tratí Jizerské magistrály. Díky svému položení ve vyšší části Jizerských hor ve výšce 650 m.nad.mořem nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům a rodinám s dětmi.

Další informace

To vše v 3-6-ti lůžkových pokojích s vl. soc.zařízením o celkové kapacitě 45 lůžek, vlastní jídelnou s domácí kuchyní formou polopenze (snídaně formou tabule), nebo dle dohody. Samozřejmostí pro nás jsou služby pro rodiny s malými dětmi. Parkování u objektu i v zimních měsících a WIFI ZDARMA je pro nás samozřejmostí. Zajišťujeme i různé druhy sportovního skupinového vyžití.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 300 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 45

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyžařská škola
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Půjčovna lyží
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě

Okolí

Jizerské hory jsou oblíbenou turistickou, rekreační a také sportovní oblastí. V létě jsou oblíbeným terénem pro turistické a cykloturistické výpravy. V zimě je v horách vedena síť běžkařských stop nazývaná Jizerská magistrála. Na české straně hor se odehrává závod v běhu na lyžích – Jizerská padesátka (Memoriál expedice Peru '70).

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Rychtářka: kontakty

Telefon: +420 724 458 214

Mapa