Předchozí
Další

Chata Zahrádky - Seibert, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 39, Pec pod Sněžkou, 54221

od 590 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chata Zahrádky - Seibert se nachází v samotném lyžařském centru Krkonoš - Peci pod Sněžkou a poskytuje z naší terasy jedinečné výhledy na Sněžku a celé údolí.

Další informace

Přímo z chaty můžete v zimních měsících obout lyžáky a užívat si desítky kilometrů sjezdových tratí s náročností pro začátečníky, ale i zkušené lyžaře. Milovníci běžek ocení nekonečné tratě, které jim poskytují nejen krásné výhledy na Krkonoše, ale i běžecké okruhy, které je zavedou opět do naší chaty.

Kapacita ubytování chaty Zahrádky je 56 lůžek ve 23 pokojích na dvou podlaží. Pokoje jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, vždy čisté a uklizené. Vlastní sociální zařízení (koupelna a WC) má celkem 6 pokojů, 15 pokojů má umyvadlo na pokoji a společné toalety + sprchy na každém patře, poslední dva pokoje jsou bez umyvadla a opět mají společné toalety a sprchy. Chata Zahrádky má své vlastní parkoviště, které je možné využívat od jara do podzimu. V zimních měsících zajišťujeme dopravu na chatu po vzájemné dohodě prostřednictvím rolby nebo sněžných skútrů za poplatek.

Všichni hosté mají k dispozici wifi zdarma na celé chatě i jednotlivých pokojích.


Ceny

Cena za osobu 590 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vegetariánská kuchyně
Restaurace
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 56

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Věříme, že naše kuchyně osloví všechny naše návštěvníky a pochutnáte si na tradičních jídlech ale i našich specialitách. Naše společnost se také specializuje na výrobu domácích frgálů (hruškové, povidlové, tvarohové, makové a další), které jsou neodolatelné pro svoji jemnou a lahodnou chuť. V případě Vašich požadavků připravíme jak bezlepkovou stravu tak vegetariánskou. Nejen pro slavnostní příležitosti, rauty, oslavy a různé akce, připravujeme grilované kýty, moravskou zabíjačku, grilovaná kolena, uzená žebra a další speciality, které které můžete ochutnat i v naší restauraci nejen pro ubytované ale i pro veřejnost.

Snídaně podáváme formou švédských stolů, při dětských skupinových pobytech formou servírované snídaně.

V případě polopenze podáváme tříchodovou servírovanou večeři. Další speciality domácí kuchyně můžete ochutnat také v naší restauraci, která je součástí chaty Zahrádky a slouží nejen ubytovaným, ale i veřejnosti.


Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Okolí

V letních měsících vyrazíte na pěší tůry po mnoha turistických trasách, nebo si vyjedete na kole po značených cyklostezkách.

Druhý největší areál v Krkonoších se nachází přímo u naší chaty Zahrádky - Seibert 13 vleků 2 lanovky 14 km sjezdovek všech náročností 12 km běžeckých tratí v Peci pod Sněžkou.

Druhý největší areál SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC, který je s areálem na Černé hoře lyžařsky propojený díky SkiTour. Areál v Peci je vhodný pro sportovní i rekreační lyžování a snowboarding. Nabízí 13,2 km sjezdovek a lyžařské atrakce jako je Funline s klopenými zatáčkami a 8 m dlouhým tunelem, nebo tratě s časomírou pro sjezd i obří slalom (TS1, MS1). Od zimy 2015/16 lyžařům v Peci slouží moderní odpojitelná čtyřsedačková lanovka ZAHRÁDKY EXPRESS, která nahradila kotvový vlek u sjezdovky Zahrádky. Najdete tu také Funpark a Snowpark s překážkami a skoky. V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA - PEC.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Zahrádky - Seibert: kontakty

Telefon: 773 909 093