Předchozí
Další

CHATA U JAVORU, Ostružná

Ramzová 33, Ostružná, 78825

od 24.000 Kč
objekt/týden
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chata U Javoru se nachází v lesnaté krajině v nadmořské výšce 850 m, cca 400 m od výchozí stanice sedačkové lanovky na Čerňavu a Šerák (1350m n m.). Vlakem se dopravíte do cílové železniční stanice Ramzová, autobusem na zastávku Ramzová - horská chata. Odtud cesta k chatě trvá cca 5 minut. Parkování u chaty.

Další informace

Kapacita ubytování činí 25 lůžek v sedmi pokojích. Tři 2-lůžkové a jeden 5-lůžkový pokoj se spol. soc. zařízením a tři 4-5 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením. V chatě je k dispozici je společenská místnost s TV a DVD a menší bar. Dále menší bar, lyžárna a je zde i přístup k internetu. Před budovou je prostorné parkoviště. Je možné pořádat rodinné a podnikové oslavy, večírky i školy v přírodě. Pobyt s domácím zvířetem v objektu je možný po dohodě (pouze malá plemena).


Ceny

Cena za celý objekt 24.000 Kč

kapacita 25 osob - 7 ložnic. Mimo sezonu: 24 000,- Kč za chatu.

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Ramzovské sedlo je východiskem k výletům do okolí, jakož i ke vzdálenějším horským tůrám po celý rok. V zimním období je Ramzová vyhledávaným střediskem zimních sportů s několika lyžařskými vleky na úbočí Šeráku i v blízké osadě Petříkov.

Zastávka ČSAD v blízkosti chaty umožňuje hostům samostatné výlety do Lázní Lipová, jeskyní Na Pomezí a Na Špičáku, Lázní Jeseník a města Jeseník. V letním období je možnost koupání na koupališti v Jeseníku, v krytém bazénu v České Vsi u Jeseníku nebo v mnoha krásných zatopených lomech v okolí Žulové.

V blízkém okolí chaty se nachází řada turisticky zajímavých míst. Např. cyklistické singletracky Lipovské stezky s celkovou délkou 8 kilometrů. Nebo rodinná ZOO Faunapark, kde najdete mnoho zajímavých zvířat, od volně létajících papoušků po aktuálně chovaného tygra ussurijského.

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

CHATA U JAVORU: kontakty

Telefon: +420 776 299 308