! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chata u Matěje, Bartošovice v Orlických horách

Bartošovice v Orlických horách 39, Bartošovice v Orlických horách, 51761

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chata "u Matěje" je celoročně obyvatelná a nachází se v malebné vesničce v Orlických horách. Chata u Matěje je situována v Orlických horách. Místně se nachází v obci zvané Bartošovice v Orlických horách. Komfortního vybavení chaty může využít až 10 osob. Tento počet však není limitující.

Další informace

V chatě jsou 4 ložnice pro 2 - 3 osoby. V prvním patře jsou umístěny 2 ložnice, 1 ložnice je v podkroví a 1 v přízemí. Přízemí disponuje také velkou obytnou místností, která slouží jako jídelna s kuchyní. Kuchyň je moderně zařízená, nechybí zde mikrovlnná trouba, ani elektrická trouba se sklokeramickou deskou. K dispozici je hostům chladnička, mrazící box, překapávač, varná konvice a výčepní zařízení s chlazením. K Vašemu pohodlí přispěje i obývací pokoj, se sedací soupravou, televizorem a Hi-Fi věží. V obývacím pokoji můžete využít i krb, který současně vyhřívá ložnice v patře a v podkroví. K dokonálému komfortu patří i dvě koupelny umístěny v přízemí a v patře, přičemž koupelna v patře je vybavena saunou. Chata je velice dobře uzpůsobena i pro pobyt venku. Především v jarních a letních měsících, kdy jistě oceníte i příjemné posezení u venkovního krbu s možností grilování.

Služby

Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 10

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata u Matěje: kontakty

Telefon: +420 603 473 571
+420 605 283 834

Mapa