Předchozí
Další

Chata u vleku, Telnice

Telnice 1, Telnice, 40338

od 420 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

V Chatě u vleku naleznete příjemné prostředí k ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích se společným soc. zařízením, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu. Restaurace je nekuřácká.Vynikající umístění "Chaty u vleku" přímo uprostřed lyžařského areálu pouhých 50 m od nové sedačkové lanovky s 6 vleky, 10 sjezdovkami u bezplatného centrálního parkoviště

Další informace

V zimním období je možno využívat i běžecké trasy na hřebenu Krušných hor, které jsou dostupné vlekem přímo od chaty. Lyžařské středisko disponuje sněžnými děly po celé délce tratí a ve večerních hodinách je možno dosáhnout nevšedních zážitků, které vám přináší noční lyžování. V jarních a letních měsících je možno Chatu u vleku využívat jako rekreační objekt, ke svatebním hostinámpořádání párty, seminářům, školám v přírodě, školících akcí, táborů apod. V letním období lze využít turistické trasy k pěší turistice a nebo jízdě na kolech. Ve středisku a jeho okolí je množství širokých lesních cest a s běžeckými trasami je to poměrně hustá síť pro jízdu na horských i trekingových kolech. A pokud by Vám to bylo málo, tak na hranice s Německem jsou to pouhé 4 km a tam je mnoho lyžařských a v létě cyklistických cest.  5 km od chaty je hezký rybník vhodný ke koupání, ke kterému dojedete jak autem, tak příjemnou lesní cestou na kolech.

Ceny

Cena za osobu 420 Kč
Polopenze 540 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Přistýlka 280 Kč
Plná penze 670 Kč

Snídaně v ceně


Zimní sezóna

Služby

Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 27
Šestilůžkové pokoje 1
Čtyřlůžkové pokoje 4
Třílůžkové pokoje 2
Kapacita restaurace 54

Vybavení pokojů

Balkón

Restaurace

Restaurace, dřevěná jizba s krbovými kamny,  Vám nabízí posezení v příjemném domácím prostředí s výhledem do lesa a na sjezdovku. V letních měsících příjemné posezení na venkovní terase, která umožňuje svou velikostí pořádání i poměrně velké párty. V novém salónku je 22 míst a slouží dle potřeby jako taneční parket, jídelna pro ubytované, školící místnost a pod.

Provozujeme klasickou českou kuchyni, která si již našla své stálé zákazníky. 

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna kol
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Mapa

Autobus 400 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata u vleku: kontakty

Telefon: +420 602 493 192