Předchozí
Další

Chata Varta, Horní Maršov

Horní Maršov 180, Horní Maršov, 54226

od 250 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Chata Varta je zde pro Vás připravena po celý rok. Krásné okolí s čistým vzduchem je ideální ke strávení dovolené jak formou aktivního odpočinku, tak i krásným nic neděláním. Od ostatních penzionů a hotelů se odlišujeme především rodinným prostředím ubytování. A samozřejmě se můžete rekreovat i se svými zvířecími mazlíky.

Další informace

V Penzionu jsou k dispozici 4 pokoje (1x6l, 1x4l, 1x3l, 1x2l), všechny pokoje jsou vybaveny barevnou televizí. Koupelna a WC jsou společné na patře.
V přízemí je prostor k uschování lyží a bot. K dispozici je sauna (za poplatek). V celém objektu je k dispozici Wi-Fi připojení. Snídaně a večeře jsou podávány v jídelně, která se nachází v přízemí. K večernímu posezení je k dispozici bar, stolní hry, televize, DVD a SAT. Odpočinek Vám zpříjemní i stylová krbová kamna.

Ceny

Domácí mazlíček 50 Kč
Dvoulůžkový pokoj 250 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Společenské prostory
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Sauna
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Horní Maršov je v sezoně poměrně rušnou obcí. Je zde několik restaurací, pizzerie a cukrárna. Dále pak samoobsluha se smíšeným zbožím, několik ski servisů, půjčoven lyží, snowboardů a jízdích kol. V zimním období je k dispozici skibus, v letním cyklobus. Zastávka je cca 30m od penzionu.

Skiarealy
Pěnkavčí vrch 4km, Skiport Velká Úpa - SKIARENA Krkonoše 4km, Skipark Mladé Buky 5km, Černá hora - Janské Lázně - SKIARENA Krkonoše 5km, Žacléř - Prkenný Důl 6km, Skiareál Bret - Žacléř 6km, Pec pod Sněžkou - SKIARENA Krkonoše 7km, SKIPARK MARKID - Černý Důl 7km, Skiareál Malá Úpa - SKIARENA Krkonoše 9km, Ski areál Luisino údolí 11km, SKIPARK MARKID - Dolní Dvůr 11km, Skiareál Herlíkovice 15km, Skiareál Strážné 15km, Kněžický vrch - Vrchlabí 16km, Špindlerův Mlýn 16km, Skiareál Benecko 18km

Nordic Walking
Přijeďte se protáhnout a prokrvit si celé tělo se zkušenou instruktorkou NORDIC WALKINGu Evou Bartošovou. Vše je zajištěno: půjčení holí 100,- Kč/den, instruktor – cena po domluvě.

Cyklotrasy
Okruh kolem Rýchor, Dolní Malou Úpou, Špindlerova Mlýna

Sauna a masáže

Sauna je přímo v objektu 150,- Kč/30min – maximální počet osob jsou 4.
Masáže na objednávku cca den předem – minimálně 2 osoby. Cena masáže zkušenou masérkou: Klasická 300,- Kč/30min, Vacupress 400,- Kč/30min, Reiki  400,-Kč/30min, Plosky nohou 250,- Kč/30min.

Kosmetika
Kompletní ošetření pleti, peeling, čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, úprava obočí, maska a líčení 550,- Kč
Pedikůra 200,- Kč

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Varta: kontakty

Mobil: 721 786 819

Mapa