Předchozí
Další

Chata Viktorka, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 40, 54221

od 450 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Dobrý den, pokud hledáte kvalitní ubytování v Peci pod Sněžkou s výbornou domácí českou kuchyní, přátelským přístupem a domácí atmosférou, tak jste ho našli. Chata Viktorka má ideální polohu pro lyžování, snowboarding, cyklistiku, turistiku i relaxaci s výhledem na Sněžku.

Další informace

Chata Viktorka se nachází v malebné krajině Krkonošského národního parku. Z chaty je to do centra Pece pod Sněžkou cca 2 km. Leží asi tak v polovině lyžařskésjezdovky "Zahrádky", která je součástí lyžařského areálu v Peci pod Sněžkou.

Horský rodinný penzion v Peci pod Sněžkou s výbornou domácí českou kuchyní, přátelským přístupem a domácí atmosférou, Chata Viktorka, má ideální polohu pro lyžování, snowboarding, cyklistiku, turistiku i relaxaci s výhledem na Sněžku. Rodiče a hlavně děti, určitě ocení dětský koutek a v letním období dětské hřiště, trampolínu a pískoviště, nebo vlastní chov ovcí. Na všechny hosty čeká panenská příroda, kterou jsme obklopeni. Je zde mnoho značených cest po okolí, včetně slavné Krkonošské magistrály.

Ubytování poskytujeme ve dvou, tří, čtyř, pěti a šesti lůžkových pokojích(klasické postele a palandy). Penzion má dvě kategorie ubytování STANDARD-pokoje s vlastní koupelnou a wc a ECONOMY-pokoje se společnou koupelnou a wc na patře. Chata nabízí celkem 48 lůžek. K dispozici pro hosty je společenská místnost-jídelna. Dále Vám je k dispozici Wi-Fi free, stolní fotbálek, TV-sat, nebo herní konzole PS3.

V zimní i letní sezóně je k dispozici horská restaurace s posezením včetně venkovní slunné terasy, odkud je krásný výhled na panorama Sněžky, Studniční hory a Obřího dolu.

Ceny

Cena za osobu 450 Kč
Domácí mazlíček 250 Kč

Snídaně v ceně


cena - Letní sezona (od 1. května do 31. října)

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 48

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naše restaurace nabízí hostům výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně, kde všechny pokrmy jsou domácí výroby a to z vybraných surovin s důrazem na kvalitu produktu. Jelikož restaurace nabízí průřez spektrem současné oblíbenosti pokrmů, tak si u nás nebudete mít problém vybrat a zcela jistě se necháte zlákat na některé naše speciality.

Jako doplněk k jídlu Vám rádi doporučíme kvalitní dobré víno z Habánských sklepů, nebo sklenici dobře vychlazeného českého piva Pilsner Urquell a Radegast. Pro děti, abstinenty a řidiče nabízíme kromě standardních nealko nápojů,anglické limonády Fentimans všech příchutí a pro ty co mají rádi teplé nápoje, máme v nabídce kvalitní sypané čaje, luxusní belgickou horkou čokoládu Choc-o-lait a excelentní kávu CosmaiCaffé. Jako aperitiv, nebo pro posezení s přáteli či na zahřátí, máme široký sortiment alkoholických nápojů, kde si na své přijdou zejména vyznavačikvalitních víceletých rumů, znalci ovocných destilátů Fassbind a pro něžné pohlaví je tu obsáhlý výběr likérů od renomovaných výrobců.

Snažíme se jít cestou kvality, kterou doplníme naším odhodláním a srdcem tak, aby jste byli maximálně spokojeni.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy
Tenisový kurt
Cyklostezky
Lyžařská škola

Okolí

Pec pod Sněžkou je jedním z nejvýznamnějších horských středisek v Česku. Vděčí za to své poloze mezi nejvyššími krkonošskými vrchy, krásným přírodním sceneriím a vhodným lyžařským terénům, které jsou v létě vhodně k pěší turistice i cykloturistice, při které se lze dostat do nejvyššího cykloturistického bodu v ČR - sedlu Luční hory.

Město je rozseto po horských stráních, ponejvíce je však soustředěno do dvou údolí. Prvním je údolí řeky Úpy, které je zakončeno krásným, ledovcem modelovaným, Obřím dolem. Druhým je údolí Zeleného potoka. V jeho povodí nebylo zalednění tak výrazné, ale přesto se tu dochovalo několik památek na dobu ledovou. Typické jsou strže vlčích jam jihozápadně od Hnědého vrchu.

Pec pod Sněžkou je obklopena celou řadou hor a vrchů. Na severovýchodě leží Růžová hora (1300m), na severu řada tří nejvyšších hor Krkonoš – Sněžka (1602m), Studniční hora (1554m) a Luční hora (1547m). Na západě ohraničuje území města Zadní planina (1423m) a Liščí hora (1363m). Kruh je téměř uzavřen svahy Javoru (1014m), mezi nímž a Růžovou horou protéká řeka Úpa.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chata Viktorka: kontakty

Telefon: +420 774 773 774

Mapa