Chateau Hotel Zbiroh, Zbiroh

Zámek 1, Zbiroh, 33808

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Vážení hosté, v Chateau hotelu Zbiroh budete přeneseni o několik staletí zpět, do dob knížat, králů, císařů… Stanete se skutečnými šlechtici, budete hýčkáni, rozmazlováni a uctíváni.


Další informace

Hotel Chateau Zbiroh je zasazen do novorenesačního zámku, o kterém první zmínka pochází již z 12. století a který stojí uprostřed malebné krajiny Křivoklátského lesa. Nabízí krytý bazén a wellness centrum s vířivkou, saunou a solárii.

Snové hotelové komnaty… Naše komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110m2.

Zámecký vinný sklep ukrývá široký výběr kvalitních vín a v hotelové restauraci, která má podobu středověké taverny, jsou připravovány tradiční pokrmy české kuchyně. Zámek Zbiroh, známý nejhlubší studnou v Evropě, poskytuje možnost relaxace v okolním anglickém parku.

V areálu si můžete zahrát minigolf, kulečník, šipky a nechybí ani stolní tenis. Zajistit lze i vyjížďky na koních a 3 km vzdálený rybník je ideálním místem pro milovníky rybaření.

Chateau Zbiroh má tradičně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, TV, minibarem a vlastní koupelnou s vanou.


Služby

Bazén
Parkoviště
Restaurace
Sauna
Solárium
Vířivka
Wellness služby
Dětský koutek
Připojení k internetu
Společenské prostory
Recepce non-stop
Konferenční možnosti
Terasa

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Minibar

Restaurace

Zámecká krčma “ U Rudolfovy kratochvíle“

Dovolujeme si Vám oznámiti, že jest možno denně otevřenou krčmu U Rudolfovy kratochvíle navštíviti na zámku zbirožském.

Pohár dobrého vínka a žejdlík pivního moku, něco k snědku k tomu. Keramické nádobí, personál dobově oděný, interiér středověkem laděný, Vás určitě ohromí. Pečený pašík z naší pece, olizovati se každý z Vás bude přece. Na oběd i večer, můžete si dát maso z meče, na lávovém kameni bifteček, objednat jako dáreček. Na závěr něco sladké poezie, k tomu káva ze zrn z daleké Arábie.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero Rybolov
Minigolf
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chateau Hotel Zbiroh: kontakty

Telefon: 378771452
Mobil: 724188363