Předchozí
Další

Chatová osada Slunečnice, Štítary

Štítary 51, Štítary, 67102

od 200 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chatová osada SLUNEČNICE se nachází v nejatraktivnější části Vranovské přehrady, v klidném prostředí, poblíž pláže, asi 100 m od břehu přehradního jezera a 25 km od města Znojma. Vranovská přehrada je ideálním místem pro letní rekreaci. Je vyhledávána milovníky koupání, vodních sportů a rybaření. Turisté i cykloturisté ocení na výletech kouzelná zákoutí Národního parku Podyjí i mnoho historických památek.

Další informace

Chatová osada nabízí ubytování pro nenáročné v chatkách, srubech a pokojích v hlavní budově o celkové kapacitě 170 lůžek. 

Sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné (zvlášť muži a ženy) a nacházejí se v samostatné budově v areálu osady. V areálu je velká zastřešená terasa - jídelna, pivnice (40 míst), hospůdka (70 míst), společenská místnost s TV a krbem, volejbalové hřiště, koutek pro děti, půjčovna základních sportovních potřeb, ruské kuželky, biliár, ohniště. 

Ve všech typech ubytování jsou lůžkoviny s povlečením a elektřina. Pobyty jsou týdenní, nástup i ukončení je v sobotu. Po dohodě lze objednat i kratší pobyt. V květnu a červnu slevy pro školní výlety, či jiné větší skupiny (školení, oslavy, srazy...).

Parkování bez poplatku. Na pláži, cca 300 m, za poplatek je tobogán, půjčovny loděk a šlapadel.

Ceny

Cena za osobu 200 Kč

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 170

Restaurace

Stravování je formou polopenze. Sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné (zvlášť muži a ženy) a nacházejí se v samostatné budově v areálu osady. V areálu je velká zastřešená terasa - jídelna, pivnice (40 míst), hospůdka (70 míst), společenská místnost s TV a krbem, volejbalové hřiště, koutek pro děti, půjčovna základních sportovních potřeb, ruské kuželky, biliár, ohniště. 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Rybolov

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chatová osada Slunečnice: kontakty

Telefon: +420 515 291 296
Mobil: +420 603 752 077
Fax: +420 515 291 362