! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Chatová osada Slunečnice, Štítary

Štítary 51, Štítary, 67102

od 200 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chatová osada SLUNEČNICE se nachází v nejatraktivnější části Vranovské přehrady, v klidném prostředí, poblíž pláže, asi 100 m od břehu přehradního jezera a 25 km od města Znojma. Vranovská přehrada je ideálním místem pro letní rekreaci. Je vyhledávána milovníky koupání, vodních sportů a rybaření. Turisté i cykloturisté ocení na výletech kouzelná zákoutí Národního parku Podyjí i mnoho historických památek.

Další informace

Chatová osada nabízí ubytování pro nenáročné v chatkách, srubech a pokojích v hlavní budově o celkové kapacitě 170 lůžek. 

Sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné (zvlášť muži a ženy) a nacházejí se v samostatné budově v areálu osady. V areálu je velká zastřešená terasa - jídelna, pivnice (40 míst), hospůdka (70 míst), společenská místnost s TV a krbem, volejbalové hřiště, koutek pro děti, půjčovna základních sportovních potřeb, ruské kuželky, biliár, ohniště. 

Ve všech typech ubytování jsou lůžkoviny s povlečením a elektřina. Pobyty jsou týdenní, nástup i ukončení je v sobotu. Po dohodě lze objednat i kratší pobyt. V květnu a červnu slevy pro školní výlety, či jiné větší skupiny (školení, oslavy, srazy...).

Parkování bez poplatku. Na pláži, cca 300 m, za poplatek je tobogán, půjčovny loděk a šlapadel.

Ceny

Cena za osobu 200 Kč

Služby

Dětský koutek
Restaurace
Parkoviště
Terasa
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 170

Restaurace

Stravování je formou polopenze. Sociální zařízení (sprchy a toalety) jsou společné (zvlášť muži a ženy) a nacházejí se v samostatné budově v areálu osady. V areálu je velká zastřešená terasa - jídelna, pivnice (40 míst), hospůdka (70 míst), společenská místnost s TV a krbem, volejbalové hřiště, koutek pro děti, půjčovna základních sportovních potřeb, ruské kuželky, biliár, ohniště. 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lodí
Rybolov

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Chatová osada Slunečnice: kontakty

Telefon: +420 515 291 296
Mobil: +420 603 752 077
Fax: +420 515 291 362