! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Cinema Palace, Jíloviště

Všenorská 45, Jíloviště, 25202

od 600 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel nabízí jedno- a dvou-lůžkové apartmány, vhodný pro obchodní jednání či pořádání konferencí. Leží na hranici Prahy a má výbornou dopravní dostupnost - pouhých 20 minut do centra města. Nachází se přímo u sjezdu rychlostní silnice R 4 Praha - Strakonice. V blízkosti hotelu je zastávka autobusů MHD. Součástí hotelu je rozlehlé parkoviště pro automobily i autobusy. Vjezd je možný pouze přes elektronicky zabezpečený systém závor s kamerovou kontrolou celé parkovací plochy.

Další informace

Cinema Palace Hotel - Hotel leží na hranici Prahy a má výbornou dopravní dostupnost - pouhých 20 minut do centra města. Nachází se přímo u sjezdu rychlostní silnice R 4 Praha - Strakonice. V blízkosti hotelu je zastávka autobusů MHD. V hotelu chceme obnovit tradici tanečních zábav a využít kvalitní vinné sklepy k pravidelný degustačním akcím. - více Součástí hotelu je rozlehlé uzavřené parkoviště pro automobily i autobusy. Vjezd je možný pouze přes elektronicky zabezpečený systém závor s kamerovou kontrolou celé parkovací plochy. Pobyt s domácími mazlíčky povolen za poplatek 350,- Kč/den. Možnost připojení k internetu. Objekt je nekuřácký. Poskytované služby: nonstop pokojový servis, pedikůra, manikůra, směnárna, úschova cenných předmětů. 1/3 apartmán je v ceníku uveden jako 1/3 pokoj.

Ceny

Domácí mazlíček 350 Kč
Dvoulůžkový pokoj 600 Kč

Služby

Bar
Připojení k internetu
Směnárna
Výtah
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Úschovna zavazadel
Wellness služby
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Trezor
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Kuchařský personál připravuje klientům na přání chutné pokrmy z ekologicky pěstovaných biopotravin zdravotně nezávadným způsobem (bez použití mikrovlnných trub a podobně). O spokojenost s gastronomií se stará matador světových kuchyní, šéfkuchař pan Vita Kali: česká i mezinárodní kuchyně rauty zahradní párty a barbecue. Bar. Kavárna.

Firemní akce

Samotnou a velmi významnou kapitolou je potenciál místa na pořádání nejrůznějších společenských akcí, firemních školení, presentací firem, kongresů, podnikových akcí, jako jsou například firemní večírky, barbecue party atd.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Golf
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Okolí hotelu tvoří lesnatý hřeben s výhledy na Prahu a soutok Vltavy s Berounkou. Místní lesy jsou rájem houbařů a jsou protkané spoustou turistických a cykloturistických tras i s možností vyjížděk na koních nebo kočárových vyjížděk z místní jízdárny. Stezky odtud vedou do nejrůznějších romantických lokalit např. na zámek Zbraslav, kde sídlí Národní galerie se sbírkami asijského umění, přes Berounku je možné využít přívoz, kde na staré dřevěné loďce převáží mediálně známá převoznice, která je v dobrém slova smyslu maskotem Kazína. Dále je možné navštívit v širším okolí poutní místa u Mníšku pod Brdy, hrady Karlštejn i vzdálenější Křivoklát v opačném směru zámek Konopiště a mnoho dalšího.

Okolí hotelu je rájem houbařů a milovníků přírody. Tvoří jej lesnaté hřebeny s výhledy na Prahu a soutok Vltavy s Berounkou. Lesy a louky jsou protkané turistickými a cykloturistickými trasami a vybízejí k procházkám nebo vyjížďkám na kolech nebo v kočáru, případně na koních z místní jízdárny. Stezky vedou na romantická místa a zákoutí např. - více na zámek Zbraslav, kde sídlí Národní galerie se sbírkami asijského umění, k poutnímu místu Skalka nad Mníškem pod Brdy nebo k řece Berounce s malým přívozem, kde na staré dřevěné loďce převáží převoznice. Snadné je navštívit i okolní hrady Karlštejn a vzdálenější Křivoklát. V opačném směru zámek Konopiště nebo dále po R4 zámek Hluboká a mnoho dalšího. Největším lákadlem zůstává historický klenot Evropy Praha. Poloha hotelu umožňuje výbornou dostupnost do centra města a současně nabízí ubytování v klidném a čistém prostředí. Recepce hotelu je schopna zorganizovat individuální i skupinové výlety na nejrůznější kulturně-společenské akce (koncerty, divadla, výstavy, muzea), návštěvy hlavních památek (Pražský hrad, Vyšehrad, Karlův most, Malou stranu, Staré město, Petřínskou rozhlednu) a další atrakce které Praha nabízí (např. plavbu parníkem po Vltavě s programem na míru, návštěvu pražské zoologické a botanické zahrady a mnoho dalšího).

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Cinema Palace: kontakty

Telefon: +420 777 928 789
+420 312 243 298
Fax: +420 257 730 390

Mapa