Předchozí
Další

Concertino - Zlatá Husa, Jindřichův Hradec

nám. Míru 141, Jindřichův Hradec, 3770

od 900 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

V hotelu Concertino lze plánovat akce jako je rodinná dovolená, prodloužený víkend i školení a firemní akce. K dalším službám hotelu patří relaxace, privátní hotelová sauna, masáže, půjčovna kol, vlastní podzemní garáže apod.

Další informace

37 elegantních a útulných pokojů tří kategorií s bezplatným Wi-Fi připojením je připraveno poskytnout Vám ubytování při Vašich cestách,  rodinné dovolené, či firemní akci. Každý pokoj je standardně vybaven satelitní televizí, trezorem, minibarem, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem, nebo vanou, toaletou na každém pokoji. Ve vyšších kategoriích pokojů jsou navíc k dispozici župany a kávové/čajové sety s rychlovarnou konvicí. Parkovat lze v podzemních garážích hotelu Concertino. Všichni hosté mají možnost využít služby privátní sauny, nebo maséra.


Ceny

Jednolůžkový pokoj 900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Garáže
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Masáže
Pronájem kol
Sauna
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Recepce non-stop
Směnárna
Wellness služby

Vybavení pokojů

Trezor
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace Zlatá Husa je známá svou orientací na různé gurmánské příležitosti a speciality. Nabídka á la carte specialit domácí i mezinárodní kuchyně a ryb je doplněna Plzeňským pivem, kvalitními destiláty a také kvalitními moravskými i zahraničními víny z bohaté vinotéky.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Půjčovna kol
Bowling, kuželky
Rybolov
Cyklostezky
Vodáctví, lodě
Koupání řeka, jezero

Okolí

Každý, kdo navštívil Jindřichův Hradec říká o něm, že je perla jižních Čech. Nejsou to jen památky, co dotváří atmosféru dokonalého odpočinku. Je to bezpočet služeb Hotelu Concertino a celého okolí, které Vám pomůžeme sestavit proto, aby jste si užili dokonalého odpočinku. Půjčovna kol, několik druhů profesionálních maséží, kadeřnictví, privátní sauna i možnost rezervovat vstupenky apod. K procházkám i nordic walking v jednom z největších městských parků v ČR, mnoho cyklostezek na trasách po České Kanadě, Třeboňsku, na Červenou Lhotu apod. Denní i noční prohlídky na zámku Jindřichův Hradec, projížďky Jindřichohradeckou úzkokolejkou Českou Kanadou. Kdo si rád užívá vody, může navštívit vnitřní i venkovní aquapark.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Concertino - Zlatá Husa: kontakty

Telefon: 384 362 320-2
Fax: +420384362323

Mapa

Centrum 40 m