Předchozí
Další

Eliščin Dvůr - penzion, Hajnice

Hajnice 148, Hajnice, 54466

od 300 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Eliščin dvůr se nachází v klidné části obce Hajnice dříve Kyje – bývalé Sudety. Původní obyvatelé byli Německé národnosti. Jedná se o zrekonstruovanou zemědělskou usedlost, jež je památkově chráněna. Penzion pochází z 18. století a sousední roubenka z 16. století. ( dle odhadu pracovníků památkové péče). Dnešní obyvatelé usedlosti – rodina Kálalových objekt penzionu celkově zrekonstruovala a částečně také sousední roubenou chalupu. Chovají zde ovce a ovčácké psy, což dodává stylovost a autentičnost tomuto objektu.

Další informace

Má dva apartmány s vybavenými kuchyňkami, kamennou společenskou místnost s krbem ( možnost pořádání menších spol. akcí ), rozlehlou zahradu s bazénem, dětské pískoviště, a vlastní parkovací plochu. Můžete se zde ubytovat po celý rok za sezónní či mimosezónní ceny. V okolí je velký výběr míst, kam můžete zajet za kulturou, sportem či zábavou. V případě zájmu Vás majitelé seznámí s ovcemi a jejich chovem, ovčáckými psy a ostatními obyvateli usedlosti.

Ceny

Snídaně 60 Kč
Domácí mazlíček 80 Kč
Jednolůžkový pokoj 300 Kč
Přistýlka 150 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště
Dětský koutek
Zahrada

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bazén vnitřní
Cyklostezky Golf
Jachting, windsurfing Jezdectví, koně
Létání Půjčovna lodí
Tenisový kurt

Okolí

ZOO Dvůr králové n. L, Zvičina (18 km), Kuks (13 km), Náchod ( 27 km), Výletní restaurace Peklo, Česká Skalice – Ratibořice (18 km), Textilní muzeum, Muzeum Boženy Němcové, Havlovice (9 km), Jaroměř – pevnost Josefov (20 km), Přehrada Les království (15 km), Okolí Hajnice, Adršpašsko-teplické skály (29 km), Krokonoše

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Eliščin Dvůr - penzion: kontakty

Telefon: 774 311 421
774 311 420