Předchozí
Další

Farma Barochov, Řehenice

Barochov, Barochov 7, Řehenice, 25167

od 450 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Pro turisty, nenáročné cestovatele a party kamarádů nabízíme možnost levného ubytování v naší turistické ubytovně vybavené pestrobarevnými palandami. Můžete spát jak ve vlastním spacáku tak Vám rádi zapůjčíme lůžkoviny pro Váš maximální komfort.

Další informace

Přijeďte strávit romantický víkend, rodinnou dovolenou či firemní akci, oslavu, svatbu do malebné krajiny Posázaví. Atraktivním turistickým cílem v okolí areálu je nedaleká zřícenina hradu Zbořený Kostelec, řeka Sázava, zámek Konopiště a mnoho dalších.

Útulný pension se nachází přímo ve dvoře statku, v nově zrekonstruované stoleté budově. V podkroví jsou krásné dřevěné trámy a okna neobvyklých úhlů, ze kterých můžete pozorovat koně, vracející se každý večer z celodenní pastvy do svých stájí. V přízemí se nachází velký otevřený prostor s kuchyní a jídelnou, společenskou místností s krbem, hernou (billiard) a velká venkovní terasa, ze které je vidět jízdárna a anglický park. Možnost parkování přímo ve dvoře nebo před recepcí a úschovy kol. V podkroví jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, Wi-Fi připojení k internetu zdarma a mini lednici. 

Ceny

Cena za osobu 450 Kč

Služby

Společenské prostory
Parkoviště
Terasa
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Lednička

Restaurace


Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně Koupání řeka, jezero
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Farma Barochov: kontakty