Předchozí
Další

Farma Prak, Český Šternberk

Český Šternberk 47, 25726

od 1.200 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Statek Prak leží na místě, odkud byl dle pověsti odstřelován hrad Český Šternberk obléhacím prakem při pokusu o jeho dobytí. Dnes se na statku můžete ubytovat při svém víkendovém nebo dovolenkovém pobytu. Zajistíme zde pro vás po předchozí objednávce také firemní akce s rautem nebo svatby. Potěšit se zde můžete pohledem na chov lipických koní, ustájit vlastní koně, popřípadě objednat jízdu kočárem po okolí.

Další informace

Statek Prak je ideálním místem pro víkendové a dovolenkové pobyty nebo firemní a rodinné akce. Chová se tu skot, ovce a také největší stádo lipických koní v České republice. Návštěvníci mají celoročně k dispozici stylové pokoje s ubytovací kapacitou 35 osob. Od května do října je v areálu v provozu restaurace (zavírací den pondělí a úterý). Farma také nabízí možnost ustájení koní v prostorných stájích a je tu k dispozici venkovní i krytá jízdárna. 

Hledáte nevšední prostory pro svůj svatební den? Statek Prak je tím pravým místem. Přejete si stylově oslavit vstup do stavu manželského v úzkém kruhu přátel, nebo dáte raději přednost velkolepé venkovské veselici? Chcete si při tom vyjet kočárem po okolí nebo si užít jiný doprovodný program? Nic není nemožné – splníme každé vaše přání! Na statku jsme schopni zajistit svatbu pro 20, ale i 200 hostů.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Vířivka
Parkoviště
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 35

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Vodáctví, lodě

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Farma Prak: kontakty

Telefon: +420 603 832 346
+420 601 333 373