Předchozí
Další

Garni Hotel ALTON, České Budějovice

Na Nábřeží 660/14, České Budějovice, 37001

od 780 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabídka ubytování v hotelu s kapacitou 14 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a 2 apartmány. Možnost zapůjčení kol a PC, využití WiFi připojení, odvozu z či na nádraží, návštěvy prodejní výstavy obrazů v hotelu.

Další informace

Velké apartmá nabízí komfortní ubytování například pro pána a dámu, pokud chcete svého partnera překvapit nadstandartním ubytováním.

Je ale vhodné i pro rodinu s dětmi, kde dvě oddělené ložnice zajistí klid Vám i Vašim dětem. Pro společné chvíle s celou rodinou se v apartmá nachází velký obývací pokoj. Rodiče s menšími dětmi jistě ocení možnost přípravy teplých nápojů (rychlovarná konvice včetně nádobí), pro větší vaření můžete používat kuchyň, která není součástí apartmánu.

V letních měsících doporučujeme s dětmi navštívit letní dětské hřiště a koupaliště asi 200 metrů od domu, s možností občerstvení jak pro ně, tak i pro jejich dospělý doprovod.

A pokud nebude zrovna vhodné počasí k návštěvě dětského hřiště, je možné si společně zahrát některé společenské hry.

Ceny

Domácí mazlíček 150 Kč
Přistýlka 300 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.050 Kč
Snídaně 130 Kč
Jednolůžkový pokoj 780 Kč
Třílůžkový pokoj 1.380 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 7

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Golf
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
In-line bruslení
Bowling, kuželky
Solárium
Fitness, posilovna
Sportovní hala

Okolí

Vydáte-li se na pěší výlet proti proudu Malše, ocitnete se po třech minutách chůze na konci města, kde končí veškerá zástavba, a kde je vybudován areál letní přírodní plovárny s dětským hřištěm, pískovištěm, prolézačkami, bazénkem i sprchou, houpačkami a ping-pongovým stolem. Cesta proti proudu řeky vás dále zavede do zámek Hluboká, bývalé sídlo rodiny Schwarzenbergů, s krásnými vystavenými exponáty. Součástí zámku je město Český Krumlov se sídelním zámkem rodiny Rožmberků, vzdáleným dvacet kilometrů od Českých Budějovic. Český Krumlov je zapsán jako kulturní dědictví UNESCO, stejně jako starobylá ves Třeboň, kterým začíná překrásná a pozoruhodná soustava více než stovky rybníků, vybudovaných v XVI. století Jakubem Krčínem z Jelčan.

Z Českých Budějovic do rakouského Linze byla vystavěna v roce 1827 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Garni Hotel ALTON: kontakty

Telefon: +420 602 421 004

Mapa