Předchozí
Další

Hájovna Dolní Morava, Dolní Morava

Velká Morava 84, Dolní Morava, 56169

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Dovolte, abychom Vám představili horskou rekreační chalupu a poblíž nyní nově zrekonstruovaný apartmán na Dolní Moravě zaměřené převážně na rodinnou rekreaci s dětmi.  Výrazně se odlišují od obdobných zařízení, na jaké jste byli doposud zvyklí. Projděte si prosím naši prezentaci a přesvědčte se sami. Jsme zaměřeni na náročné klienty.

Další informace

Jedná se o kompletně zrekonstruovanou (v roce 2013) a nadstandartně vybavenou chalupu Hájovnu pro 10-14 osob, jak dospělých tak dětí.

Od prosince 2017 je Vám nově k dispozici zrekonstruovaný podkrovní apartmán pro 6-8 osob, jak dospělých tak dětí. A od července 2018 je pro Vás připraven i přízemní apartmán pro 3-4 osoby.

Objekt chalupy a apartmánů disponuje vlastním bohatě vybaveným pozemkem o ploše 1.800 m2 a nachází se ve vesnici Dolní Morava, blízko města Králíky na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku. Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě i apartmánu je bezproblémový příjezd i v zimním období.

K dispozici máte venkovní krb a posezení, vlastní parkoviště a skvělé zázemí pro děti (hračky pro děti, dětská postýlka).  V obývacím pokoji je krb, velká televize se satelitem a DVD přehrávač, radio, Wifi po celém objektu, a Království her pro všechny na odreagování 

Okolí nabízí kromě sjezdového lyžování, běžeckých tras i sáňkařskou dráhu nebo krytý bazén. V létě možnost cyklistiky, sportovního rybaření, turistiky, bobovou dráhu, lanový park, Stezka v oblacích, Mamutíkův vodní a lesní zážitkový park, Pískový svět, bowling, fitness, wellness, koupání v termálních koupalištích.

Nově jsme pro Vás pořídili pískoviště a prolézačky pro děti a pinpongový stůl pro ostatní.

Služby

Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Zahrada
Terasa

Vybavení pokojů

Kuchyňka
WC
TV
Vlastní koupelna

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hájovna Dolní Morava: kontakty