Předchozí
Další

Haškovi, Turnov

Chlomek 1, Turnov,

Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Bez restaurace
Parkování
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Pokud toužíte prožít své volno v klidu a pohodě, pak jste srdečně zváni na naši rodinou farmu CHLOMEK.

   Je to jedinečné místo uprostřed nádherné a nepoškozené přírody Českého Ráje, kde si můžete odpočinout s rodinou či přáteli.V pohodli a soukromí našeho moderně vybaveného domu budete v kontaktu s jednoduchym životem venkovských lidi, kteří se snaží uchovat tradiční způsob života. 

Další informace

Apartmá má tri ložnice, celkem až pro 9 osob, velký společný obývací pokoj, kompletně vybavenou kuchyň, velkou koupelnu a WC. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem s troubou, lednicí, dřezem a veškerým nádobím. V obývacím pokoji je televizi se satelitem a telefon, který můžete použít kdykoliv potřebujete. V Koupelně je Vám k dispozici pračka.

   V létě si můžete užít i velkého balkonu a rozlehlé zahrady. Kdykoliv si můžete zajít nasbírat dříví do našeho lesa a udělat táborák.
   U nás naleznete soukromí, ale naše rodina vám kdykoliv ráda pomůže nebo poradí. Malé děti mohou na naší farmě poznávat domácí zvířata. Můžete si zkusit podojit krávu, sušit seno a další věci z běžného života na farmě. Nabídneme Vám čerstvé mléko, máslo, vejce a brambory kdykoliv budete chtít. 
V zařízené kuchyni si můžete připravit vlastní jídlo, nebo si můžete zajít do jedné z restaurací v blízkém okolí. Vaří zde domácí jídla za přijatelné ceny. 

Služby

Zahrada
Parkoviště
Venkovní ohníště / gril

Restaurace

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Haškovi: kontakty