Předchozí
Další

HC Hotel, České Budějovice

Evžena Rošického 1756, České Budějovice, 37005

od 900 Kč
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Vítejte v jednom z nejnovějších a nejútulnějších hotelů v Českých Budějovících, který je vybudován ve známém hokejovém centru POUZAR nedaleko historického centra Českých Budějovic. Nabízíme celkem 16 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky tj. 48 lůžek s vlastním sociálním zázemím.

Přímo před hotelem je bezpečné parkoviště a samozřejmností je připojení k Wi-Fi zcela zdarma! Náš hotel je vybaven ledovou plochou po celý rok! Výborně poslouží všem věkovým kategoriím s různými zájmy. Ať jsou to sportovní týmy, hokejové kempy, tak turisté a rodiny s dětmi. 

Těšíme se na Vás !

Další informace

HC Hotel je nově vybudován ve známém hokejovém centru POUZAR. Nachází se v klidném a krásném prostředí nedaleko historického centra Českých Budějovic. Nabízíme 16 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a vlastním sociálním zázemím z toho jeden pro ZTP a bezbariérový přístup.

Na každém pokoji je zdarma připojení k Wi-Fi internetu, TV s plochou obrazovkou. Z hotelové chodby je nádherný výhled na hokejovou plochu, kde se často pořádají nejrůznější zápasy, stejný výhled nabízí i restaurace, která se nachází pár metrů od pokojů. Restaurace se specializuje jak na českou, tak zahraniční kuchyni. Obslouží vás zde příjemný personál za velmi přívětivé ceny.

Na své si zde přijdou jak sportovci, turisté tak rodiny s dětmi. Pro sportovce je zde široká škála služeb přímo v hotelu! Jako jediní nabízíme ledovou plochu po celý kalendářní rok za speciální ceny, to samé platí pro moderní tělocvičnu, která disponuje kvalitním povrchem - nášlapná polyuretanová sportovní vrstva zhotovená na sportovním pružném roštu. Zde si můžete zahrát volejbal, basketbal, badminton, florbal, nohejbal a spoustu dalších her.

Za areálem se nachází tenisové kurty a velký skatepark s příjemnou kavárnou. Zde najdou využití i naši nejmenší hosté a to v podobě velkého dětského hřiště.

Okolo parku vede cyklostezka, která směřuje do města Hluboká nad Vltavou, které určitě stojí za návštěvu.

Náš ochotný personál vám rád sestaví program k vašemu pobytu. Jsme k dispozici 24h denně. 

Jako speciální službu pro sportovce nabízíme praní sportovního oblečení, u hokejistů výstroje.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 900 Kč
Třílůžkový pokoj 900 Kč

Služby

Bar
Dětský koutek
Parkoviště
Restaurace
Společenské prostory
Výtah
Bazén
Konferenční možnosti
Pokojový servis non-stop
Služba praní
Úschovna kol, lyží
Bezbariérový přístup
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Směnárna
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 32

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
TV
Kuchyňka
Minibar
Lednička
Satelit, kabelová TV

Restaurace

V areálu hotelu se nachází výborná restaurace. Otevřeno má denně od 10:00 do 23:00 a je plně k dispozici pro hotelové hosty. Je zde perfektní výhled do okolí hotelu a na ledovou plochu. Probíhají zde i snídaně pro hotelové hosty. České Budějovice nabízí mnoho kulinářských zážitků. Najdete zde nekonečnou škálu výběru pokrmů z nejrůznějších koutů světa. 

 

Odkaz na restauraci : http://www.restauracepouzar.cz/

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Golf
Půjčovna kol
Střelnice
Bazén vnitřní
Horolezectví
Rybolov
Tenisový kurt
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Fitness, posilovna
Minigolf
Squash

Okolí

Českobudějovický Hotel hokejové centrum je ideálním místem pro poznávání Českých Budějovic a jejich okolí. Za areálem se nachází dětské hřiště s kavárnou a velkým skateparkem. Kousek dál vede cyklostezka, která ústí v krásném městě Hluboká nad Vltavou, kde je zámek a plno výborných restaurací. Občerstvit se můžete i po cestě. Cyklostezka nabízí nejrůznější bistra a místa na vykoupání. Není problém zajistit půjčení kol, kolobežek či bruslí. 

Pro sportovce nabízí náš hotel ledovou plochu přímo v areálu, tělocvičnu a za hotelem tenisové kurty. Kousek od centra je nafukovací tenisová hala, venkovní beach volejbal, fotbal.

Na náměstí se často pořádají nejrůznější hudební a komerční akce, v zimě hlavně adventní trhy. Nachází se zde i několik památek, např. Černá věž a radnice. 

V okruhu 30 km najdete oblíbené památky, které jsou na seznamu UNESCO. Doporučujeme navštívit krásné historické město Český Krumlov, který disponuje originálním otáčivým hledištěm a zámkem. Dále Třeboň. kde je velký rybník Svět a Schwarzenberská hrobka a plno dalších krásných míst, které stojí za návštěvu.

Náš personál vám rád poradí, popřípadě sestaví program pro váš pobyt. 

Mapa


zobrazit kontakty

HC Hotel: kontakty

Telefon: +420 776 814 788
+420 608 837 399
WWW: www.hchotel.cz