! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Holiday park Mlázovy, Kolinec

Mlázovy 1, Kolinec, 34142

Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Holiday Park Mlázovy je místem pro pohodovou dovolenou, při které si užijete zábavu, načerpáte síly a oddychnete si od každodenního shonu. Dopřejte si radost ze společných her nebo jen relaxujte, zatímco si Vaše děti samy hrají. K dispozici Vám bude areál venkovského zámečku s velkým dvorem a anglickým parkem. Všude plno zeleně a dostatek prostoru i soukromí.

Další informace

Pokoje a apartmány s vlastním sociálním zařízením jsou vybaveny minikuchyňkou s lednicí, elektrickým dvouvařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Z apartmánů v přízemí je přímý přístup ven na vlastní velkou a prosluněnou terasu, obklopenou zelení. Pokud jste rodina s menšími dětmi, můžete využít pokoje s manželskou postelí a jedním nebo dvěma samostatnými lůžky. Pokoje jsou samozřejmě dostatečně velké i pro umístění dětské postýlky. Pokud preferujete více soukromí, jsou Vám k dispozici dvoupokojové apartmány - jeden pokoj pro Vás a druhý pro děti. V koupelnách je pro Vaše pohodlí instalováno podlahové vytápění a vyhřívané sušáky na ručníky. Při Vašem pobytu jistě objevíte mnoho dalších věcí, které zpříjemní Váš pobyt u nás. Všechny prostory zámeckého penzionu (pokoje, chodby, recepce, sál, salónek...) jsou nekuřácké. V přízemí vám na venkovní terasu můžeme zapůjčit popelník.

Ceny

Domácí mazlíček 100 Kč

Snídaně v ceně


Cena za osobu a noc se snídaní od 520 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Terasa
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 38
Počet apartmánů 6
Čtyřlůžkové pokoje 3
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
TV
Lednička
Vlastní koupelna
Mikrovlnná trouba
WC

Restaurace

V ceně pobytu jsou zahrnuty snídaně, které jsou po většinu roku podávány formou bufetu (tzv. švédské stoly) v příjemném prostředí modrého salónku v patře penzionu. Pro skupiny (cca od 20 osob) jsme po dohodě schopni v nově vybavené kuchyni připravit polopenzi či plnou penzi, případně včetně coffee breaků apod. Zajišťujeme také kompletní catering (hostiny, rauty) pro svatby a další společenské události. Jestliže Vás těší příprava vlastních jídel, pak můžete využít dobře vybavený kuchyňský kout, kterým je vybaven každý pokoj či apartmán. Kuchyňský kout zahrnuje elektrický dvouvařič, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvicí, vestavnou chladničku a nerezový dřez. K dispozici je též základní kuchyňské vybavení v množství odpovídajícím kapacitě pokoje - příbory, nože, vařečka, naběračka, talíře, skleničky, hrnky, hrnec, pánev, utěrka, houbička na mytí nádobí apod.

Kongresové možnosti

Laserové ukazovátko
Připojení k internetu
Plátno
Tabule
Pódium

Firemní akce

Holiday park Mlázovy je vhodným místem pro pořádání menšího kongresu, semináře či školení. K dispozici je velký sál, který má ve stolovém, uspořádání 80 míst, bez stolů až 150 míst. Na tento sál navazuje salónek, s kapacitou ve stolovém uspořádání 24 účastníků a bez stolů 40 účastníků. Samozřejmě dle Vašeho požadavku připravíme občerstvení, raut nebo hostinu. Pokud chystáte vícedenní školení či seminář, připravíme Vám specielní nabídku na ubytování, stravování a pronájem školících prostor.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Jezdectví, koně
Volejbalový kurt
Běžkařské stopy
Koupání řeka, jezero
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Tenisový kurt

Okolí

V Mlázovech je stylová restaurace, Pohádková chalupa pro děti, ohrada s daňky, ranč s možností vyjížděk, poblíž Mlázov je lama farma, hrad Velhartice.

V HolidayParku máme k disposici 2 ks terénní verze Segway x2. Doporučujeme buď kratší projížďku anglickým parkem na 15 minut nebo výlet na Lamy do Bernartic či trasu Sluhov - Jindřichovice - Mlázovy na 1 hodinu. Další informace Vám poskytneme v recepci penzionu. Pokud ještě neznáte Segway, přijďte poznat špičku moderní techniky. Segwaye jsou k dispozici denně, pokud nejsou na projížďce nebo jiné akc

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Holiday park Mlázovy: kontakty

Telefon: +420 376 382 916
Mobil: +420 602 458 353

Mapa

Vlak 3 km