Předchozí
Další

Horská chata Doroťanka, Bílá

Bílá 1, Bílá, 73915

od 280 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Horská chata Doroťanka se nachází na hranicích České republiky a Slovenska. Důkazem jsou hraniční kameny v blízkosti chaty. Doroťanka je ideálním místem nejen pro rodinnou dovolenou. Ubytování uspokojí jak náročného turistu, hledající přespaní na jednu noc, tak rodinu s malými dětmi běhěm dovolené. Těm náročnějším nabídneme ubytování v apartmánu vybavený vlastní koupelnou, WC a televizí.

Další informace

Horská chata nabízí 45 lůžek ve dvou až osmi lůžkových pokojích, sociální zařízení jsou společná na chodbě. Jeden dvoulůžkový a osmilůžkový pokoj mají své vlastní sociální zařízení.

Ubytovaným hostů je k dispozici restaurace a velká společenská místnost sloužicí zároveň jako jídelna s televizí, videem, dvd, stolem pro stolní tenis, fotbálek a šipky.

V bezprostřední blízkost chaty je k dizpozici ohniště, gril, trampolína, vlek o délce 150m. Při posezení na terase budete mít své děti neustále pod dohledem. Nejen pro děti jsou k dizpozici hračky a stolní hry.

Jsme schopni uspokojit jak náročného turistu, hledající přespaní na jednu noc, tak rodinu s malými dětmi běhěm dovolené. Náročnějším hostů rádi nabídneme ubytování v apartmánu vybavený vlastní koupelnou, WC a televizí.

Ceny

Domácí mazlíček 50 Kč
Dvoulůžkový pokoj 280 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Dětský koutek
Terasa
Parkoviště
Venkovní ohniště / gril
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 45

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace a jídelna jsou odděleny, jídlo si můžete vychutnat beze spěchu a v příjemném prostředí. V rámci možností jsme schopni připravit jídlo podle Vašeho přání, nabízíme především domácí kuchyni. Restaurace horské chata a penzionu Doroťanka se nachází na hranici mezi Českou Republikou a Slovenskem v blízkosti města Bílá a Staré Hamry. Jedná se o klidné místo v Beskydech na hřebenu Bumbálka, Bílý Kříž, Gruň a Visalaje.

Firemní akce

ZIMA

Doroťanka – vhodná zejména pro děti, délka cca 150 m.
Bílý Kříž – vhodná zejména pro děti, délka cca 300 m.
Lyžařské středisko Beskydy – Visalaje – cca 1,5 km. Lyžařský areál v Beskydech najdete na Visalajích asi 50 m za centrálním parkovištěm. V areálu byl nově otevřen dětský vlek v délce asi 100 m, který je zdarma. www.visalaje.cz
Lyžařské středisko Beskydy – Grůň – cca 3km. Lyžařské a rekreační středisko se nachazí v poměrné úzkém údolí potoka Poledňana na severovýchodním úbočí Gruně v zachovelé panenské přírodě. www.ski-masa.cz
Lyžařský areál Bílá v Beskydech se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice. Rozkládá se v bezprostřední blízkosti státní silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou cca 650 vozidel. www.skibila.cz

 

LÉTO

 

Cyklovýlety

Turistika
Z Doroťanky je možné vyrazit jak na krátkou nenáročnou túru, tak na celodenní výšlap. 


Adrenalin a zábava
Ti, kteří rádi vyhledavají dobrodružství a zážitky, na které se nezapomíná, jistě ocení následující nápady, jak si užít pobyt v beskydech:
Tarzanie – největší lanové centrum v ČR, které nabizí několik překážkových tras s různou obtížností. Specialitou je dětská trasa, která je vhodná pro děti již od 4 let. Lanový park je určen široké veřejnosti, dětem i dospělím. Lanové centrum Tarzanie
Tandemový seskok padákem – z výšky 4000 m prožijete nekonečných 50 až 55 ekund volného pádu při rychlosti okolo 200 až 260 km/h.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horská chata Doroťanka: kontakty

Telefon: 73 7823 909
733 573 834