! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Horská chata Slunečná, Zdobnice

Zdobnice 19, Zdobnice, 51601

od 260 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Nabízíme kvalitní ubytování v Orlických horách v romantickém údolí obce Zdobnice ve dvou až šestilůžkových pokojích za výhodnou cenu (cena ubytování již od 200 Kč za osobu a noc). Pro větší skupiny nabízíme i pronájem celého objektu za velmi výhodnou cenu. Více informací naleznete v sekci Pronájem chaty. Ubytování v naší chatě Vám poskytne veškerý komfort potřebný pro Váš aktivní odpočinek. Poskytujeme bezdrátový internet (WiFi) až o rychlosti 25 Mbit/s hostům zcela zdarma. Pokrytí naší obce signálem všech mobilních operátorů je bezproblémové. Parkování je možné celoročně v bezprostřední blízkosti objektu. Celková kapacita naší chaty je 37 lůžek. Sociální zařízení je společné na patře.

Další informace

V přízemí je nekuřácká restaurace, která má k dispozici 35 míst. Její součástí je také bar a zahrádka sloužící k příjemnému posezení. Na zahrádce je gril s udírnou, který můžete dle svého zájmu využít zdarma. K zapůjčení zdarma nabízíme i přenosný gril na kýtu nebo krůtu. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, které je vybaveno houpačkami, skluzavkou, trampolínou, pískovištěm a nadzemním bazénem. Pro opékání špekáčků můžete využít ohniště. Restaurace je otevřena pouze v zimních měsících. V ostatních měsících mohou ubytovaní hosté využít kuchyň, která je vybavena plynovým sporákem, nádobím a několika ledničkami, které jsou k dispozici hostům zdarma. V přízemí chaty je též společenská místnost s krbem, která slouží zároveň jako kuřácký salónek. Strávíte zde nádherné chvíle plné odpočinku po celodenním lyžování nebo turistickém výletě. Pro děti i dospělé je zde stolní tenis, šipky a různé stolní společenské hry, které Vám zpříjemní pobyt, pokud by náhodou počasí nevybízelo k výletům po okolí Zdobnice v Orlických horách. Pro ubytované hosty je k dispozici také lyžárna, kolárna.

Ceny

Cena za celý objekt 6.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 520 Kč
Plná penze 300 Kč
Snídaně 100 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.040 Kč
Jednolůžkový pokoj 260 Kč
Polopenze 200 Kč
Třílůžkový pokoj 780 Kč
Domácí mazlíček 80 Kč
Pětilůžkový pokoj 1.300 Kč
Šestilůžkový pokoj 1.560 Kč

Služby

Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 37
Kapacita restaurace 32
Třílůžkové pokoje 4
Čtyřlůžkové pokoje 2
Pětilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 3
Šestilůžkové pokoje 1

Firemní akce

Chata Slunečná nabízí vhodné prostory pro firemní akce, školení, společnenské akce, svatby apod. K dispozici je restaurace s kapacitou 32 míst a menší stylová místnost s krbem s kapacitou 16 míst. Restauraci lze přestavět na prezentační místnost, kde jedna stěna může sloužit jako projekční plátno. Ubytování nabízíme maximálně pro 37 osob v 11 pokojích. Chata je vyhledávána zejména pro nádhernou okolní přírodu a klid od ruchu měst. Další nezanedbatelnou výhodou je nízká cena a vysoká kvalita námi poskytovaných služeb. Během Vaší firemní akce zde můžete realizovat volnočasové aktivity jako horská kola, běžky, horské tůry s různých náročností.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Půjčovna lyží
Cyklostezky
Tenisový kurt
Lyžařská škola
Volejbalový kurt
Lyže, snowboard

Okolí

Zdobnice 400 m - Ski centrum Říčky v Orlických horách - 6 km od Zdobnice - Ski centrum Deštné v Orlických horách - 11 km od Zdobnice - Ski centrum, krytý bazén, koňská jízdárna Tvrz Hanička - 13 km od Zdobnice - muzeum vojenské techniky na východě CHKO Orlické Hory Rychnov nad Kněžnou - 17 km od Zdobnice - Zámek, památník Karla Poláčka, Okresní muzeum Orlických hor, Orlická galerie Potštejn - 27 km od Zdobnice - Hrad Častolovice - 28 km od Zdobnice - Zámek Dobruška 28 km od Zdobnice - Židovské ghetto, Městské muzeum, koupaliště

Mapa

Autobus 100 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horská chata Slunečná: kontakty