Předchozí
Další

Horská chata Soliter, Malá Morávka

Karlov pod Pradědem 100, Malá Morávka, 79336

od 450 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chata Soliter se nachází v centru obce Karlov pod Pradědem, která patří k nejznámějším a největším lyžařským střediskům. Chata je mimo hlavní komunikaci, dostupná od autobusu, auta mohou parkovat přímo u chaty. Pro Karlov je typická dlouhá zima s vysokou sněhovou pokrývkou a překrásnými lyžařskými terény. Sjezdovky jsou vhodné pro různé kategorie lyžařů, od začátečníků po velmi zdatné lyžaře. Všechny tratě jsou upravované, osvětlené a uměle zasněžované. Léto vás zláká nejen ke krásným vycházkám do okolí, ale i k aktivní dovolené a celkové pohodě ke které vám jistě přispěje i náš pohodový a zkušený personál.

Další informace

Vybavení a služby

Nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Budova A kompletní sociální zařízení na pokojích Budova B - 8 pokojů sprcha a umyvadlo a 8 pokojů s umyvadlem. Sprchy a WC na každém patře. Klidná ubytovací část, prostorná jídelna, televizní místnost, víceúčelová místnost na diskotéku, promítání, hernu, místnost na stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, šipky, biliard, bezdrátové připojení na internet WIFI, Xbox, sauna v sudu :-), stravování formou polopenze nebo plné penze, výborná domácí kuchyně, bar, velká lyžárna, sušárna oděvů a bot. Chata Soliter má velké zázemí pro venkovní vyžití (dětské prolézačky, pískoviště, volejbalový kurt, ohniště s posezením).

Wi-Fi Internet zdarma na všech pokojích

 • vlastní sociální zařízení na 16 pokojích(z 31)
 • satelitní TV v salonku a společném prostoru
 • 3 x rodinné pokoje – 2 + 2 osoby

Zařízení:

 • 31 pokojů ve 3 úrovních s vl.soc.zař.na pokoji, potom pokoj se sprchou a umyvadlem na pokoji, pokoj s umyvadlem na pokoji)
 • recepce
 • restaurace pouze pro ubytované(!) pro větší klid a pohodu
 • bar pro ubytované
 • terasa na opalování a vyhlídkový sportovní prostor
 • dětský koutek
 • parkovací stání
 • 2 x stolní tenis
 • 2 x stolní fotbálek
 • šipky
 • biliár – za poplatek
 • sauna za poplatek
 • wellness centrum + krytý bazén s vířivkou , sauna s odpočinkovou místností a Kneippovým bazénkem, parní lázeň a vířivka.....za poplatek cca 400 m od nás 

ZIMA:

V bezprostřední blízkosti je 14 uměle zasněžovaných sjezdovek všech obtížností (5 x nové sedačkové lanovky), možnost večerního lyžování a každodenní úprava svahu rolbou. Toto je velká záruka toho, že se u nás vždy lyžuje. K dispozici přímo na svahu jsou restaurace, bufet, WC a další neodmyslitelné prostory a možnosti vyžití pro bezproblémové lyžařské zážitky. Věříme, že Vám nemusíme představovat jedno z nejznámějších lyžařských středisek na Moravě. Možnost zajištění zapůjčení lyžařských setů. Ubytování je možné od 2 osob až po velké skupiny. Doporučujeme využít naší netradiční saunu ( sauna v sudu).

JÁRO, LÉTO, PODZIM:

Svoji polohou je to jedno z nejkrásnějších míst v Jeseníkách a s dostatečným prostorem pro všechny vaše aktivity. V našem okolí je nespočet míst kam se podívat, co zažít a tak se u nás rozhodně vy a ani vaše děti nebudou nudit. Strava: polopenze či plná penze z domácí kuchyně Kapacita: až 84 lůžek( nebo v pobyt ve dvou stavebně oddělených budovách s kapacitou cca 46 a 38 lůžek) celkem 34 pokojů z toho 16 pokojů má vlastní sociální zařízení (ostatní mají sprchu a umyvadlo na pokoji a v malé míře umyvadlo na pokoji) Koupání: doporučujeme zařadit do programu pobytu i relaxaci např.v nedalekém (400 m) novém wellnes centru i s bazénem nebo např. Aquapark v Bruntálu či bazén v Břidličné. Doprava: autem až k nám v případě potřeby vám pomůžeme se zajištěním dopravy nebo odvezeme vás od autobusu (1,5 km) 

Ceny

Cena za osobu 550 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Plná penze 350 Kč
Snídaně 100 Kč
Cena za postel 450 Kč
Dvoulůžkový pokoj 450 Kč
Polopenze 240 Kč
Třílůžkový pokoj 450 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 450 Kč
Jednolůžkový pokoj 650 Kč
Přistýlka 290 Kč

Snídaně v ceně


Ceny s polopenzi od 590 os/noc (snídaně formou švédského stolu,atd. večeře s polévkou a výběrem ze 3 jídel).Pokoj s umyvadlem(wc a sprcha je na patře).Cena 620 je s polop.,sprchou a umyvadlem (wc je na patře). Pokoj za 690 kč je se soc.zař.na pokoji.

Služby

Bezbariérový přístup
Restaurace
Parkoviště
Sauna
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 78
Kapacita restaurace 88
Čtyřlůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 8
Dvoulůžkové pokoje 20

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace i bar je otevřen dle stanovených otevíracích hodin a po dohodě je možné průběžné otevření.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Osvětlení
Plátno
Pult
Telefon
Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Počítač, notebook
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Kopírka
Parket
Připojení k internetu
Tabule

Firemní akce

Pořádáme Team buildingy dále společenské akce včetně rautů,školení,vzdělávání,potom např.opékání např.selete a zajistíme případně pro vás i doprovodný program ve spolupráci profesionálních organizátorů. Zeptejte se nás:-)

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Kulečník, billiard
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Lyžařská škola
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Koupání řeka, jezero
Půjčovna lyží

Okolí

 Chata Soliter má velké zázemí pro venkovní vyžití, v budově je možnost využívat prostory pro různé pohybové, hudební a taneční aktivity vybavený sál pro diskotéky, místnost se stolním tenisem, stolní fotbal, kulečník aj. V chatě je možnost připojení na internet. Parkování na pozemku chaty zdarma. Bezbariérový přístup. V zimě je Karlov pod Pradědem jedno z největších lyžařských center v Jeseníkách a díky neustálé modernizaci lyřařských areálů a výborným sněhovým podmínkám stále žádanější.Horská chata Soliter je umístěna těsné blízkosti hlavních sjezdovek v Karlově.Jsou zde výborné podmínky i pro příznivce běžeckého lyžování.

Mapa

Autobus 300 m Vlak 2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horská chata Soliter: kontakty