! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Horská chata Spartak, Nový Hrozenkov

Nový Hrozenkov 243, Nový Hrozenkov, 75604

od 530 Kč
osoba/noc
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chata Spartak je typickou horskou chatou na pohoří Javorníků na samé hranici mezi Českou a Slovenskou republikou v hojně navštěvovaném lyžařském areálu Kohútka - Portáš. V těsné blízkosti je lyžařský svah vhodný pro děti a začínající lyžaře.

Další informace

Celková ubytovací kapacita chaty je 50 lůžek. K dispozici jsou 3, 4 a vícelůžkové pokoje s umyvadlem. Nově vybudované sociální zařízení jsou společné. Bezdrátový internet v restauraci i na pokojích je pro naše hosty ZDARMA.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 530 Kč
Snídaně 470 Kč
Plná penze 600 Kč
Polopenze 530 Kč

Včetně polopenze

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Připojení k internetu
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 50
Kapacita restaurace 35

Restaurace

Stravování je zajištěno přímo v chatě, ubytovaní hosté mají k dispozici jídelnu pro 40 osob, ostatní návštěvníci mohou využívat služeb restaurace pro 35 osob s širokou nabídkou hotových i minutkových jídel a nápojů.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Chata Spartak je ideálním výchozím bodem pro letní turistiku i zimní sporty. Nachází se v samém centru lyžařského areálu přímo na svahu v těsné blízkosti lyžařského vleku. Přímo od chaty je možno využívat celou širokou škálu sjezdařských tratí jak pro začátečníky, tak pro zdatné lyžaře. Sjezdové tratě jsou upravovány, a v případě nedostatku sněhu i uměle zasněžovány. Najdete zde také hojně vyhledávané hřebenové tůry pro milovníky bílé stopy. Při nich budete mit možnost vidět blízké Moravskoslezské Beskydy a Jeseníky, a také Slovenskou Malou a Velkou Fatru, Martinské hole a Kysuce.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horská chata Spartak: kontakty

Telefon: +420571 451 139
Mobil: +420603 289 474

Mapa