Horská chata Spartak, Nový Hrozenkov

Nový Hrozenkov 243, Nový Hrozenkov, 75604

od 260 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata - NE
Kontaktovat

O nás

Chata Spartak je typickou horskou chatou na pohoří Javorníků na samé hranici mezi Českou a Slovenskou republikou v hojně navštěvovaném lyžařském areálu Kohútka - Portáš.

Další informace

Celková ubytovací kapacita chaty je 50 lůžek. K dispozici jsou 3, 4 a vícelůžkové pokoje s umyvadlem. Nově vybudované sociální zařízení jsou společné. Bezdrátový internet v restauraci i na pokojích je pro naše hosty ZDARMA.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 260 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Úschovna kol, lyží

Restaurace

Stravování je zajištěno přímo v chatě, ubytovaní hosté mají k dispozici jídelnu pro 40 osob, ostatní návštěvníci mohou využívat služeb restaurace pro 35 osob s širokou nabídkou hotových i minutkových jídel a nápojů.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Lyže, snowboard

Okolí

Chata Spartak je ideálním výchozím bodem pro letní turistiku i zimní sporty. Nachází se v samém centru lyžařského areálu přímo na svahu v těsné blízkosti lyžařského vleku. Přímo od chaty je možno využívat celou širokou škálu sjezdařských tratí jak pro začátečníky, tak pro zdatné lyžaře. Sjezdové tratě jsou upravovány, a v případě nedostatku sněhu i uměle zasněžovány. Najdete zde také hojně vyhledávané hřebenové tůry pro milovníky bílé stopy. Při nich budete mit možnost vidět blízké Moravskoslezské Beskydy a Jeseníky, a také Slovenskou Malou a Velkou Fatru, Martinské hole a Kysuce.

Mapa

Velká mapa

Horská chata Spartak: kontakty

Telefon: +420 571 451 139
Mobil: +420 603 289 474