Horský hotel Arnica, Loučná pod Klínovcem

Háj, č.ev. 161, Loučná pod Klínovcem, 43191

od 590 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 50 Kč/den
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Ubytování v horské hotelýlku ARNICA je vhodné pro rodiny s dětmi, jednotlivce, ale i  pro skupiny až 48 dětí, a to jako ubytování pro Školy v přírodě, Lyžařské pobyty, Cyklistické pobyty a jiné sportovní akce

V ZIMĚ - lyžování v jednom z největších lyžařských středisek v ČR KLÍNOVEC / díky propojení NEKLIDU a propojení se skiareálem FICHTELBERG

V LÉTĚ - nabízíme mnoho cyklistických a turistických tras - mapky naleznete u nás na hotýliku

Další informace

Nabízíme Vám celoroční pobyt v přepychové krušnohorské přírodě. Nemusíte jezdit daleko za hranice, stačí přijet na námi do hotýlku ARNICA a užít si tak hory ve VIP kvalitě.

V ZIMĚ čeká na Vás lyžování v jednom z největších lyžařských středisek v ČR. a TO ZEJMÉNA DÍKY PŘIPOJENÍ neklidu k Skiareálu KLÍNOVEC  a díky unikátnímu 

propojení se sousedním skiareálem na Fichtelbergu - došlo tak na rozšíření možnosti zalyžovat si na 47 km sjezdových tratí. Unikátní je též propojení celé trati lyžařsky - žádné= přesuny skibusem. Klínovec nezapomíná na běžecké lyžování, kromě Krušnohorské magistrály je zde mnoho upravovaných běžeckých tras. Mapky naleznete u nás na hotýlku.

V LÉTĚ  nabízíme mnoho cyklistických a turistických tras - mapky naleznete u nás na hotýlku, Trailpark Klínovec, návštěv kulturních památek v blízkém okolí, sběr hub, borůvek a mnoho dalších aktivit včetně příjemného posezení na naší letní zahrádce u hotýlku.

Náš hotýlek ARNICA má 14 pokojů, z toho dva dvoulůžkové, dva třílůžkové, 2 apartmány 2+3 lůžka a čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají své sociální zařízení /WC, sprcha, umyvadýlko/. V celém hotelu je připojení k WIFI. Pokojíčky jsou útulně zařízené v horském stylu s dřevěným obložením, lampičkami a nočním stolkem, sušákem na prádlo atd. V útulné stylové restauraci od rána topíme v krbu, aby jste si mohli snídani i večeři vychtnat v příjemné atmosféře. 

Snídani podáváme formou švédských stolů, večeře je tříchodová, výběr ze tří jídel, a to z jidel masových, vegetariánských a sladkých. Od 16 hodin, po lyžování  je připravená horká polévka.

Na chodbách také topíme v krbových kamnech a v každém patře máte háčky na sušení oblečení po příchodý z lyžování.

Dále můžete po předchozí dohodě svůj čas využít v jídelně - rodinné oslavy, školení, svatby, diskotéka apod. nebo salonku.

Vítáme u nás nejen rodiny s dětmi, ale i seniory, školní lyžařské výcviky, školy v přírodě a Vás všechny příznivce letník, zimní, ale i jarní a nádherné podzimní přírody.

TĚŠÍME SE NA VÁSCeny

Polopenze 290 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 590 Kč
Cena za parkování (auto): 50 Kč
Dvoulůžkový pokoj 590 Kč
Šestilůžkový pokoj 590 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Třílůžkový pokoj 590 Kč
Apartmán 590 Kč
Cena za osobu 590 Kč

Včetně polopenze

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Restaurace
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 5
Šestilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nabízíme útulnou restauraci, kde topíme od rána v krbu.

Snídaně podíváme formou švédských stolů, večeře je podávána tříchodová, výběr ze 3 jídel, masové, vegetariánské, sladké.

Pro školní akce je nově vybudovaná jídelna (multifunkční sál), kde děti mohou trávit nikým a ničím nerušený volný čas.

Zajišťujeme plnou penzi včetně pitného režimu, pomáháme organizovat program (přednášky s myslivcem nebo horskou službou).

Kongresové možnosti

TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard Bazén venkovní
Golf Cyklostezky

Mapa

Autobus 900m
Velká mapa

Horský hotel Arnica: kontakty

Telefon: +420 725 868 015