Předchozí
Další

Horský Hotel Javor, Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa, 54227

od 2.050 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 100 Kč/den
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Chtěli byste strávit dovolenou s dětmi tam, kde byste měli zázemí jako doma a navíc se o Vás skvěle postarali? Zkrátka tam, kde jsou na malé děti nejen zvyklí, ale dokonce i připravení? Chcete si užít letní i zimní dovolenou bez obav, že narazíte na nepříjemný personál a na neochotu vyjít vstříc potřebám malých dětí a rodičů? 100% spokojenost Vás i dětí je pro nás závazkem. Důkazem je mimo skvělé reference i získání ZLATÉHO CERTIFIKÁTU BABYFRIENDLY HOTEL 2015.

Další informace

HORSKÝ HOTEL JAVOR se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné horské vesničce Malá Úpa – přezdívané „klenot Krkonoš“ nedaleko Pece pod Sněžkou, Jánských Lázní a Špindlerova Mlýna. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které máme opravdu hodně atrakcí včetně oblíbeného animačního programu. Krkonoše jsou také celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodovým personálem hotelu nebo při obdivování krás nejvýše položeného lyžařského střediska pouhých 7 km od Sněžky s bohatou paletou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

Přímo v hotelu vám po náročném dnu nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít privátní infra saunu, privátní whirlpool pod širou oblohou a širokou nabídku masáží. Na protáhnutí je tu naše posilovna, která je vybavena pomůckami pro částečnou rehabilitaci i posilování s oblíbenými magnetickými rotopedy. Od května do září je k dispozici také náš venkovní vyhřívaný bazén pro potěchu dětí i dospělých.


Ceny

Cena za parkování (auto) 100 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.050 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Konferenční možnosti
Parkoviště
Restaurace
Služba praní
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Dětský koutek
Masáže
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Wellness služby
Hlídání dětí
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Sauna
Terasa
Vířivka
Zahrada

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Trezor
WC
TV

Restaurace

Nabízíme především českou tradiční kuchyni, možnost vegetariánské stravy, ale rádi Vám pomůžeme i s různými dietami (např. bezlepkovou) a pro skupiny sestavíme jídelníček. V Horském Hotelu Javor na Vás čeká příjemná obsluha, vlídné ceny, velké porce chutných pokrmů, na baru široký výběr alkoholických, nealkoholických nápojů i něco malého k zakousnutí.

Kongresové možnosti

Data projektor
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu
Kopírka
Parket
Videopřehrávač
Osvětlení
Plátno

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Mapa

Autobus 300 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horský Hotel Javor: kontakty

Telefon: +420 499 320 497
+420 608 680 770