Horský hotel Jelenovská, Valašské Klobouky

Jelenovská 099, Valašské Klobouky, 76601

od 540 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE

O nás

Hotelový areál se nachází na území chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty v nadmořské výšce 640 m.n..

Další informace

Areál hotelu „Jelenovská“ svou kapacitou ubytování (181 lůžek), svým dokonalým zázemím (venkovní a vnitřní bazén, kuželna s dvěma dráhami, posilovna, 2 tělocvičny, 2 sportovní hřiště, kulečník), rekondičním a rehabilitačním střediskem (masáže, perličkové vany, skotský střik, parafínové zábaly, sauna, posilovna pro rekondiční cvičení) a nádherným okolím uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Kapacita hoteluFotogalerieje 181 lůžek (62 dvoulůžkových, 12 čtyřlůžkových studií, 2x1 1pokoj, 1x3 1pokoj, 1xpokoj pro TP, 1x apartmáFotogalerie 2+2). Část pokojů je řešena dvouložnicově se čtyřmi lůžky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout a WC), BTv a dostatek úložného prostoru v nábytkových stěnách.

Ceny

Jednolůžkový pokoj 540 Kč
Přistýlka 420 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Sauna
Masáže
Vířivka
Terasa
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 181
Počet apartmánů 1
Čtyřlůžkové pokoje 12
Dvoulůžkové pokoje 62

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci formou polopenze nebo plné penze, která je realizovány buď formou bufetu nebo výběrem ze 3 poledních nebo večerních menu. Občerstvení po celý den i večer zajišťuje kavárna s letní terasou a snack barFotogalerie, které nabízejí široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, káv, zákusků, moučníků, zmrzlin včetně širokého výběru kvalitních moravských vín. V hlavní sezoně(zimní a letní) jsou součástí aranžmá služeb též společenské večery s živou hudbou, činnost je doplněna programovým pracovníkem, který zajišťuje programovou animaci pro děti a pro dospělé. Pro specifické akce lze připravit pohoštění formou rautů, banketů nebo v podobě pikniku s rožněním a opékáním u táborákuFotogaleriea podobně.

Firemní akce

Areál hotelu „Jelenovská“ je ideálním místem pro pořádání různých firemních, společenských akcí, večírků, setkání. Možno zde pořádat svatby, promoce a podobně. K dispozici jsou dva salonky pro 30 a 65 osob, dále prostory snack baru pro 60 osob + společenská místnost v chatové osadě „Jelenka“ pro 80 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bazén vnitřní
Běžkařské stopy Bowling, kuželky
Cyklostezky Fitness, posilovna
Kulečník, billiard Lyže, snowboard
Lyžařská škola Sportovní hala
Volejbalový kurt

Okolí

V zimě jsou v blízkosti hotelu lyžařské vleky, sjezdovky a upravené běžecké tratě. V létě mnoho turistických tras a spousta možností fakultativních výletů do okolí.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Horský hotel Jelenovská: kontakty

Telefon: +420 577 311 511
Mobil: +420 725 891 171
Fax: +420 577 320 809