Horský hotel Lesní Bouda , Černý Důl

Černý Důl 187, Černý Důl, 54444

od 410 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání
Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Horský hotel Lesní bouda se nachází nad Pecí pod Sněžkou v nadmořské výšce 1102 m pouhých 300 m po rovině od horní stanice lyžařského vleku "Zahrádky" ve skiareálu Pec pod Sněžkou. Leží na hlavní turistické trase vedoucí z Pece pod Sněžkou na hřebeny Krkonoš, na rovinatém sedle mezi Liščí a Černou horou. Klid horské samoty, dobrá dostupnost sjezdových i běžeckých tratí a výjimečná příroda národního parku ji činí atraktivní pro sportovní i odpočinkové aktivity.

Další informace

Hostům je k dispozici celkem 18 pokojů ve čtyřech kategoriích - apartmány, standardní pokoje, standardní pokoje s palandami a pokoje pro větší skupiny. Dvou až čtyřlůžkové apartmány jsou vybaveny vlastní sprchou a sociálním zařízením. Dvou až třílůžkové standardní pokoje jsou vybaveny válendami, umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře. Pokoje pro tři až pět osob jsou vybaveny válendami a palandami, umývacím koutkem s teplou a studenou vodou a sociálním zařízením na patře. Pokoje pro skupiny mají devět lůžek, umývací koutek s teplou a studenou vodou a sociální zařízení na patře. Kapacita lesní boudy je až 65 osob. 

Hosté u nás mohou po celý rok relaxovat ve venkovní vířivce s romantickým výhledem do kraje nebo se v letních měsících osvěžit ve venkovním přihřívaném bazénu. Dále je jim k dispozici televizní salonek, stylová roubená restaurace s celodenním provozem, venkovní terasa a hřiště na volejbal, které se v zimních měsících mění na nejvýše položené kluziště v České republice. V celé budově je možno se připojit k internetu (Wi-Fi). 

Novinkou na Lesní boudě je nabídka vynikajících kozích sýrů a dalších mléčných výrobků. Tyto produkty zejména v letních měsících skvěle doplňují atmosféru Lesní boudy, okolo které majitelé obnovili tradiční způsob obhospodařování luk.

Ceny

Apartmán 510 Kč
Domácí mazlíček 80 Kč
Cena za osobu 410 Kč

Včetně polopenze


Cena za dospělou osobu a den s POLOPENZÍ, bez nápojů a rekreačních poplatků.

Služby

Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 65

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stravování probíhá formou polopenze či plné penze. V případě zájmu je možno přiobjednat tzv. gurmánské menu. Snídaně jsou servírovány formou bohatých švédských stolů. Oběd a večeře jsou servírovány dle jednotného menu. Po domluvě je možno připravit jakoukoliv speciální dietu.

Firemní akce

Na přání je možno uspořádat večerní raut, grilování, opékání u ohně či jiné občerstvení během dne. Další možností je uspořádání hudebního večera s možností tance. Pro skupiny můžeme zajistit procházky po národním parku s pracovníky horské služby či jejich přednášky a mnoho dalších aktivit po předchozí domluvě. 

Již od r. 1998 Lesní bouda poskytuje služby nejen pro rodiny, školy a sportovní skupiny, ale také zajišťujeme konání firemních akcí a pobytů pro seniory.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Bazén venkovní
Bowling, kuželky Běžkařské stopy
Cyklostezky Fitness, posilovna
Horolezectví Lyžařská škola
Lyže, snowboard Půjčovna kol
Půjčovna lyží Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 3.5km
Velká mapa

Horský hotel Lesní Bouda : kontakty

Telefon: 736 678 302
602 148 099
499 896 343