Předchozí
Další

Hostel Kolbenka, Praha

Kolbenova 159/5, Praha, 19000

od 240 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování - NE
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Plánujete obchodní cestu nebo prázdniny víkend v Praze a hledáte levné ubytování? Obraťte se na nás.

Další informace

Hostel Kolbenka nabízí krátkodobé ubytovánív Praze u Metra Kolbenova. Pokud tedy plánujete služební cestu, prázdniny, nebo jen víkend v Praze a hledáte kvalitní a levné ubytování, obraťte se na nás.

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, které je jejich součástí, nabízí našim zákazníkům více soukromí, za nízké ceny a proto se k nám naši zákazníci rádi vracejí.

Spojení do centra, je díky výhodné pozici našeho hostelu u stanice metra (B) Kolbenova, a netrvá více než 15 min. I proto, využívají služeb našehoHostelu hosté a návštěvníci, kteří přijeli za zábavou, či koncerty do O2 Arény, ale i návštěvníci různých výstav na výstavišti PVA Letňany.

Veškeré potřebné informace, které jsme pro vás připravili, naleznete zde na našich stránkách, včetně cen, služeb, fotek pokojů a jejich vybavení.

Můžete také využít nabídky slev, jak pro skupiny, důchodce i ZTP. Děti do 5 let věku, mají ubytování zdarma,! Tyto slevy, které jsme pro vás připravili, najdete vždy u aktuálního a platného ceníku.

Hostel Kolbenka vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 275 Kč
Snídaně 90 Kč
Dvoulůžkový pokoj 375 Kč
Třílůžkový pokoj 330 Kč
Pětilůžkový pokoj 240 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH neobsahují městský poplatek 21 Kč / os / noc.

Služby

Připojení k internetu
Recepce non-stop

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 105
Pětilůžkové pokoje 3
Čtyřlůžkové pokoje 10
Třílůžkové pokoje 10
Dvoulůžkové pokoje 10

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
In-line bruslení
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Půjčovna aut
Cyklostezky
Rybolov
Fitness, posilovna
Solárium

Okolí


Okolí hostelu a možnosti aktivního odpočinku

Pro dobré umístění našeho Hostelu, je od nás dobrá dostupnost jak do O2 arény www.o2arena.cz tak na výstaviště do Letňan, kde se konají nejrůznější kulturní a sportovní akce. Kde se konají různé sportovní či kulturní akce. O2 aréna je od našeho hotelu jen 3 stanice tramvají, nebo 2 stanice metrem.

Využít můžete také, nedaleké Bobové dráhy www.bobovadraha.cz, mimochodem jediné v Praze otevřené během celého roku. Sedačky jsou dvoumístné, takže jsou vhodné i pro rodiče s menšími dětmi. Zvlášť atraktivní je večerní jízda při umělém osvětlení.

Dalším velice zajímavou atrakcí v blízkosti hostelu, je Lanové centrum PROUD www.lanovecentrum.cz. Lanové centrum PROUD poskytuje originální prostředí pro nevšední adrenalinové dobrodružství, aktivní odpočinek a odreagování, www.lanovecentrum.cz/praha/.


Nevšední nákupní zážitek nabízí Obchodní centrum Letňany www.oc-letnany.cz tak i nedaleké nákupní, sportovní a zábavné centrum Černý Most www.centrumcernymost.cz, nebo nedaleká Nákupní Galerie Fénix www.galeriefenix.eu

Kam za kulturou, sportem, nákupy... Metrem jste za 15 minut na Václavském náměstí, za 20 minut na Staroměstském náměstí, zhruba 35 minut Vám bude trvat cesta k Pražskému hradu, na jehož virtuálni prohlídku se můžete vydat již zde http://www.praha-hrad.cz. Za 25 minut, se dostanete ke Karlovu mostu či Národnímu divadlu.

Do pražské ZOO www.zoopraha.cz se dostanete přibližně za 45 min., Pokud zatoužíte po troše vojenské historie, navštivte Letecké muzeum ve Kbelích http://www.vhu.cz/letecke-muzeum/, kde jsou k vidění skutečné stroje od počátků letectví až po současnost.

Obchodní centrum Letňany i nedaleké nákupní, sportovní a zábavní centrum Černý Most Vás překvapí spoustou obchodů, kaváren, kin, posilovnou, aqvaparkem a dalšími místy, kde můžete strávit svůj volný čas – nechte si poradit od našich zkušených a ochotných recepčních, kteří vám rádi poradí.

 

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hostel Kolbenka: kontakty

Telefon: (+420)606489021
(+420)604851432
WWW: www.kolbenka.com

Mapa

Autobus 100 m Vlak 1 km