Předchozí
Další

Hostel Milánská, Praha

Milánská 471/A, Praha, 10900

od 415 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 60 Kč/den
Centrum 12 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hostel Milánská nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, tří, čtyř a pěti až sedmi lůžkových hotelových studiích. Hostel je umístěn v klidné a hezké části Prahy 10, 30 minut jízdy městskou hromadnou dopravou od historické části Prahy, v nočních hodinách přímé spojení (bez přestupů) autobusem MHD č. 511 z centra Prahy, doba jízdy 30 minut, stanice MHD 150 m od hostelu. Kapacita hostelu je 39 lůžek.

Další informace

Přízemí hostelu Milánská je kompletně bezbarierově dostupné pro vozíčkáře z parkoviště aut i ze stanic MHD, hostel disponuje v současné době bezbarierovými hotelovými studii, čtyř lůžkovým a dvou pokojovým, s kapacitou 5 lůžek v přízemí hostelu, kde jsou i dva jedno lůžkové pokoje, které mají společnou koupelnu a WC. Tyto dva pokoje jsou vybaveny chladničkou, indukčním vařičem a kuchyňským vybavením, v přízemí je i moderní salonek, který lze využít pro menší oslavy nebo školení. Kapacita salonku 15 míst.  V 1. patře jsou dva jedno lůžkové pokoje a dvou lůžkový pokoj se společnou koupelnou a WC, dvou lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC, dvou pokojové hotelové studio, čtyř lůžkové hotelové studio a dvě tří lůžková hotelová studia ( manželské lůžko a jednolůžko).K dispozici je třípokojové hotelové studio s halou a balkonem s výhledem do širokého okolí. Pokoje tohoto studia lze využívat i jednotlivě jako jedno až třílůžkové pokoje.  Studia se skládají z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňským koutem. Pokoje nebo studio, které nemá vlastní kuchyňský kout má k dispozici společnou kuchyňku. Všechny pokoje a studia jsou vybaveny vlastním základním kuchyňským a jídelním vybavením. Okna všech pokojů a studií jsou s výhledem do zahrady. Bezproblémové parkování automobilů je možné zdarma před hostelem nebo placené parkování v areálu hostelu. Připojení k Wifi internetu ve všech pokojích a hotelových studiích. Hostel nedisponuje dormitory pokoji. Všechny více lůžkové pokoje lze využívat i jako jedno a dvoulůžkové pokoje, cena ubytování na vyžádání, ale nehradíte neobsazená lůžka. Neobsazená lůžka ve vámi zvoleném pokoji v žádném případě nedoobsazujeme hosty, které osobně neznáte. K dopravě po Praze, na nádraží a letiště lze využít naší hotelovou dopravu (nejedná se o Taxi službu) cena dopravy je víc než příznivá. Ve všech pokojích je zákaz kouření.

Ceny

Apartmán 930 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 995 Kč
Jednolůžkový pokoj 415 Kč
Cena za parkování (auto) 60 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč
Snídaně 60 Kč
Cena za parkování (moto) 60 Kč
Dvoulůžkový pokoj 695 Kč
Třílůžkový pokoj 843 Kč

Uvedené ceny jsou při pobytu na 1 noc a jsou pouze orientační, každý pokoj je jinak vybaven, ceny nejsou ve všech pokojích stejné Více informací najdete na našem webu. Parkování 20 m před hostelem zdarma, na parkovišti v areálu hostelu 60,- Kč /1 noc

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Rodinné pokoje
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Parkoviště
Recepce non-stop
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 39
Jednolůžkové pokoje 6
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 5
Dvoulůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Kuchyňka
Vlastní koupelna
Lednička
WC

Restaurace

Snídaně si je možné objednat při příjezdu nebo i během pobytu v recepci hostelu a připravují se na předem domluvený čas. Posezení v předzahrádce. Možnost objednání výborné pizzy, koupení chlazených nápojů, kávy.

Kongresové možnosti

Klimatizace
Kopírka
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Squash
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Minigolf
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Golf
Rybolov
Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Solárium
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hostel Milánská: kontakty

Mobil: +420 608 364 365
WWW: ubytovani-milanska.cz

Mapa

Centrum 12 km Autobus 150 m