Hostel Milánská, Praha

Horní Měcholupy, Milánská 471/A, Praha, 10900

od 385 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 40 Kč/den
Centrum 12km
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Hostel Milánská nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, tří, čtyř a pěti až sedmi lůžkových hotelových studiích. Hostel je umístěn v klidné a hezké části Prahy 10, 30 minut jízdy městskou hromadnou dopravou od historické části Prahy, v nočních hodinách přímé spojení (bez přestupů) autobusem MHD č. 511 z centra Prahy, doba jízdy 30 minut, stanice MHD 150 m od hostelu. Kapacita hostelu je 39 lůžek.

Další informace

Přízemí hostelu Milánská je kompletně bezbarierově dostupné pro vozíčkáře z parkoviště aut i ze stanic MHD, hostel disponuje v současné době bezbarierovými hotelovými studii, čtyř lůžkovým a dvou pokojovým, s kapacitou 5 lůžek v přízemí hostelu, kde jsou i dva jedno lůžkové pokoje, které mají společnou koupelnu a WC. Tyto dva pokoje jsou vybaveny chladničkou, indukčním vařičem a kuchyňským vybavením, v přízemí je i moderní salonek, který lze využít pro menší oslavy nebo školení. Kapacita salonku 15 míst.  V 1. patře jsou dva jedno lůžkové pokoje a dvou lůžkový pokoj se společnou koupelnou a WC, dvou lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC, dvou pokojové hotelové studio, čtyř lůžkové hotelové studio a dvě tří lůžková hotelová studia ( manželské lůžko a jednolůžko).K dispozici je třípokojové hotelové studio s halou a balkonem s výhledem do širokého okolí. Pokoje tohoto studia lze využívat i jednotlivě jako jedno až třílůžkové pokoje.  Studia se skládají z předsíně, koupelny s WC, pokoje s kuchyňským koutem. Pokoje nebo studio, které nemá vlastní kuchyňský kout má k dispozici společnou kuchyňku. Všechny pokoje a studia jsou vybaveny vlastním základním kuchyňským a jídelním vybavením. Okna všech pokojů a studií jsou s výhledem do zahrady. Bezproblémové parkování automobilů je možné zdarma před hostelem nebo placené parkování v areálu hostelu. Připojení k Wifi internetu ve všech pokojích a hotelových studiích. Hostel nedisponuje dormitory pokoji. Všechny více lůžkové pokoje lze využívat i jako jedno a dvoulůžkové pokoje, cena ubytování na vyžádání, ale nehradíte neobsazená lůžka. Neobsazená lůžka ve vámi zvoleném pokoji v žádném případě nedoobsazujeme hosty, které osobně neznáte. K dopravě po Praze, na nádraží a letiště lze využít naší hotelovou dopravu (nejedná se o Taxi službu) cena dopravy je víc než příznivá. Ve všech pokojích je zákaz kouření.

Ceny

Snídaně 55 Kč
Třílůžkový pokoj 660 Kč
Cena za parkování (auto): 40 Kč
Jednolůžkový pokoj 385 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.085 Kč
Cena za parkování (moto): 40 Kč
Dvoulůžkový pokoj 655 Kč
Apartmán 920 Kč
Domácí mazlíček 150 Kč

Uvedené ceny jsou při pobytu na 1 noc a jsou pouze orientační, každý pokoj je jinak vybaven, ceny nejsou ve všech pokojích stejné Více informací najdete na našem webu. Parkování 20 m před hostelem zdarma, na parkovišti v areálu hostelu 40,- Kč / 1 no

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 39
Jednolůžkové pokoje 6
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 5
Dvoulůžkové pokoje 5
Třílůžkové pokoje 5

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
WC

Restaurace

Snídaně si je možné objednat při příjezdu nebo i během pobytu v recepci hostelu a připravují se na předem domluvený čas. Posezení v předzahrádce. Možnost objednání výborné pizzy, koupení chlazených nápojů, kávy.

Kongresové možnosti

Klimatizace
Kopírka
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení Bazén venkovní
Bazén vnitřní Bowling, kuželky
Cyklostezky Fitness, posilovna
Golf Golfový trenažér
Koupání řeka, jezero Minigolf
Rybolov Solárium
Squash Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hostel Milánská: kontakty

Mapa

Centrum 12km Autobus 150m
Velká mapa