Předchozí
Další

HOTEL & ZÁMEK SVIJANY, Svijany

Svijany 30, Svijany, 46346

od 2.050 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel & Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje a je vzdálen necelou hodinu autem od Prahy a 20 minut autem od Liberce, nedaleko sjezdu z dálnice D10. Svou polohou je tak skvělým výchozím bodem pro návštěvu Českého ráje. Nechte se unést kouzlem zámku, který je ideálním místem nejen pro romantické chvíle ve dvou, ale i pro společně strávený čas rodin s dětmi, zastavení a načerpání sil pro výletníky i cykloturisty.

Další informace

Hotel & Zámek Svijany nabízí ubytování v celkem 17 zámeckých pokojích s kapacitou 41 lůžek. Pokoje se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem. K odpočinku je možno využít zámeckou zahradu, která je pro každého útěkem od reality. Na zámku je otevřena stálá expozice archeologie, historie zámku a jeho okolí, historie pivovarnictví a lazebnictví, podzemí a mnohem více. 

Vybrané hotelové pokoje skrývají tajemství hry Arcana. Jejich hosté mohou pomocí skrytých indicií, které sbírají během prohlídky zámku, odhalit na pokoji tajnou schránku. Hotelová hra provede zámecké hosty zámkem a díky skrytým nápovědám objeví tajemnou schránku přímo ve svém pokoji. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek a malý dárek na konci hry.

Zámecká hra Arcana Zámek Svijany nabízí svým návštěvníkům jedinečnou možnost zahrát si interaktivní dobrodružnou hru přímo na zámku. Dobrodružná hra Arcana vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií. Vaším věrným průvodcem bude herní aplikace v tabletu nebo telefonu, která vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Zahrajte si tajemnou hru, spojující možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví.

Hotel & Zámek Svijany nabízí svým hostům výhodné Pobytové balíčky.

Areál Zámku Svijany je multifunkčním prostorem, který o víkendech hostí romantické svatby a novomanžele v tradiční zámecké kapli. Během týdne se pak Hotel & Zámek Svijany často stává místem firemních akcí, teambuildingů, konferencí a školení. Díky svému stabilnímu zázemí i kapacitě 85 osob je ideálním místem pro firemní akce spojené s posezením u venkovního grilu nebo dobrodružnou zámeckou hrou ARCANA. Hotel & Zámek Svijany je však připraven i na nejmenší účastníky, a to jak venkovním dětským hřištěm a rozsáhlou zámeckou zahradou, tak vybavením pokojů a vstřícností personálu.


Ceny

Apartmán 4.150 Kč
Dvoulůžkový pokoj 2.050 Kč
Přistýlka 500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 3.150 Kč
Plná penze 330 Kč
Třílůžkový pokoj 2.350 Kč
Domácí mazlíček 250 Kč
Polopenze 180 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Masáže
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Výtah
Dětský koutek
Parkoviště
Rodinné pokoje
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 41
Třílůžkové pokoje 2
Dvoulůžkové pokoje 11
Počet apartmánů 4

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pro hotelové hosty nabízíme stravování formou polopenze nebo plné penze za příplatek. Uvedené služby je nutné objednat na recepci den předem do 14 hodin. Rozšířená kontinentální snídaně je zahrnuta v ceně pokoje. Pokud si budete chtít vychutnat snídaně v posteli, je nutné tuto službu objednat den předem do 14 hodin. Snídaně pro hotelové hosty je podávána v Pivovarské restauraci jen pár kroků přes nádvoří zámku. Ve všední den je snídaně podávána od 7 do 9 hodin, o víkendu od 8 do 10 hodin.

Firemní akce

Areál zámku disponuje atraktivními prostory, které se skvěle hodí pro firemní teambuildingy, workshopy, prezentace a další firemní setkávání. V Zámeckém šenku můžete pohodlně usadit 85 účastníků konference nebo se vydat na outdoorové akce do zámecké zahrady a využít venkovního grilu s kapacitou 80 osob. Auto pohodlně zaparkujete před komplexem Hotel & Zámek Svijany a parkování je zdarma. 

Zajistíme Vám kompletní servis:

Firemní akce a teambuildingy, školení a konference, zajištění cateringu, pronájem inventáře, volnočasový program, ubytování

Nenáročný teambuildingový program:

 Pro firmy zajišťujeme teambuildingový a zážitkový program v podobě zámecké hry ARCANA, která je založená na dobrodružném příběhu zasazeného do exkluzivního prostředí Zámku Svijany. Hra kombinuje intelektuální a kreativní dovednosti a je fyzicky nenáročná. Cílí na vzájemnou komunikaci mezi účastníky v rámci týmu, podporuje rozvoj kreativity, time managementu a hledání různých a netradičních způsobů řešení. Zámecká hra ARCANA se tak skvěle hodí pro vaše pracovníky různého věku i různé fyzické zdatnosti.


Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky

Mapa

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

HOTEL & ZÁMEK SVIJANY: kontakty

Telefon: +420 481 770 703
+420 739 589 799