! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Alfa Resort, Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 78, Deštné v Orlických horách, 51791

od 695 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotelový komplex ALFA RESORT naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje.

Další informace

Hotelový komplex ALFA RESORT naleznete na klidném místě horského střediska Deštné v Orlických horách. Ubytovací kapacitu hotelu tvoří dvou a třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, tv, sat a wifi připojením na internet. Součástí ubytovací kapacity jsou rodinná studia. Novinkou jsou nové nadstandardně vybavené horské apartmánové chaty s kapacitou 4 - 6 osob. Jedná se o zcela nová zařízení s novým a kvalitním vybavením, dvěma (třemi) samostatnými, oddělenými ložnicemi. Každá chata má TV (SAT), wifi, kompletně vybavenou kuchyňskou linku. Ke strávení příjemných chvil je hotelovým hostům k dispozici vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, stolní tenis a kvalitní stolní fotbálek, kulečník, šipky apod. Součástí hotelových služeb je vnitřní i venkovní sauna, hotelový masér. Bazén a další služby jsou našim hostům po celou dobu pobytu k dispozici bezplatně.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 695 Kč
Polopenze 250 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Parkoviště
Sauna
Bazén
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Masáže
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 86

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Volejbalový kurt
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Tenisový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Alfa Resort: kontakty

Telefon: +420 776 468 400

Mapa

Autobus 1.5 km