! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Anenský mlýn, Říčky v Orlických horách

Kouty, Říčky v Orlických horách, , 50°12´1050°12´10.609”N, 16°28´30.571”

od 740 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání - Ne
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Chcete strávit příjemnou dovolenou v klidu přírody Orlických hor, u Anenského potoka a přímo na cyklotrase, která Vás zavede do zdejších nejkrásnějších koutů a přitom mít na dosah moderní sportovní areál pro sjezdové lyžování, snowboarding a běh na lyžích?

Náš hotel stojí nerušeně pod Anenským vrchem, nabízí tiché místo k procházkám přírodou, k delším výletům a v létě k projížďkám na kole.

Další informace

Lyžařský areál v Říčkách www.skiricky.cz je ideálním centrem pro celodenní sportovní vyžití všech věkových skupin díky lyžařské škole, snowparku, upraveným sjezdovkám a kvalitním tratím pro běh na lyžích. Pro návštěvníky v letním období je připravena jízda na trojkolkách a moderní lanová dráha.

Náš hotel nabízí nejrůznější typy pokojů, každý má vlastní koupelnu s wc. Pro hosty je připravena stylová restaurace, bar a společenská místnost.

Celý objekt je nekuřácký. Pobyty se zvířaty neposkytujeme.

Ceny

Cena za osobu 740 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Parkoviště

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace je řešena v příjemném horském stylu se stylovými stropními trámy. Je vybavena dřevěným nábytkem (lavicí po obvodu místnosti, stoly a židlemi). Sál restaurace je spojen s barem, který je centrem obsluhy. Na restauraci navazuje letní terasa

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Anenský mlýn: kontakty

Telefon: +420 494 545 545
+420 739 462 371
Mobil: +420 737 966 156

Mapa

Autobus 2.5 km