Předchozí
Další

Hotel Anna, Harrachov

Harrachov 223, Harrachov, 51246

od 700 Kč
osoba/noc
Zobrazit další ceny
Včetně polopenze
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování 50 Kč/den
Centrum 300 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

***hvězdičkový  Hotel Anna o kapacitě 41 lůžek je umístěn na malebném místě v centru Harrachova, v blízkosti lanové dráhy na Čertovu horu, se sedačkovou lanovkou a běžeckými tratěmi. Hotel s možností vlastního parkování poskytuje pohodlné ubytování během celoročních dovolených a dokonalé zázemí při poznávání Harrachova a jeho okolí. Výborná poloha hotelu umožňuje výborné podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturistice. Přibližně 300 metrů od hotelu se nabízí k využití koupaliště, tenisové kurty a minigolf. Díky stále se zvětšující nabídce doplňkových aktivit se v posledních letech značně vylepšila atraktivita návštěvnosti Harrachova i mimo zimní měsíce. 

Další informace

***hvězdičkový Hotel Anna o kapacitě 40 lůžek je umístěn na malebném místě v centru Harrachova, v blízkosti lanové dráhy na Čertovu horu, se sedačkovou lanovkou a běžeckými tratěmi. Hotel s možností vlastního parkování poskytuje pohodlné ubytování během celoročních dovolených a dokonalé zázemí při poznávání Harrachova a jeho okolí. Výborná poloha hotelu umožňuje výborné podmínky k lyžování, v létě pak k turistice a cykloturistice. Přibližně 300 metrů od hotelu se nabízí k využití koupaliště, tenisové kurty a minigolf. Díky stále se zvětšující nabídce doplňkových aktivit se v posledních letech značně vylepšila atraktivita návštěvnosti Harrachova i mimo zimní měsíce. 

Hotel disponuje převážně dvoulůžkovými pokoji s manželskou úpravou postelí, nalezneme zde i dva pokoje třílůžkové a jeden čtyřlůžkový. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení v podobě sprchového koutu, wc a umyvadla. Samozřejmostí jsou, ručníky. Všechny pokoje jsou vybaveny TV a WIFI připojením ZDARMA. Celý hotel včetně restaurace je nekuřácký. Ubytování je možné zakoupit standardně se snídaní nebo možností polopenze. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Servírované dvouchodové večeře poskytují výběr ze dvou variant hlavního jídla. Polední strávníci mohou využít výhodné obědové menu. Jídelní lístek nabízí především českou tradiční kuchyni, domácí dezerty, standardní výběr nealkoholických a alkoholických nápojů. Bereme ohledy i na klienty s omezením ve stravování, ať už ze zdravotních, či etických důvodů. Máme rádi zvířátka. Vašim čtyřnohým miláčkům zprostředkujeme ubytování za 100,-/noc. Oproti ostatním ubytovacím zařízením jim umožňujeme vstup i do hotelové restaurace. 

Na základě dobrých sousedských vztahů můžeme Vám-budoucím návštěvníkům Hotelu Anna poskytnout 20% slevu na veškeré služby Sportrelax 007. Sauna, vířivka, masáže, fitness, squash,...atd. Vzdálenost od hotelu je cca 13 min chůze, takže ideální strečink.

„Osobně bych hotel doporučila klientům všech věkových kategorií, kteří ocení pohodlné ubytování za příznivou cenu, v příjemné atmosféře a především individuální přístup. I vzhledem k poloze hotelu jsme schopni uspokojit jak klientelu vyhledávající především odpočinek, ale i ty, kteří raději preferují aktivnější způsob trávení volného času.“

Ceny

Cena za osobu 700 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Cena za parkování (auto) 50 Kč
Plná penze 290 Kč
Cena za parkování (moto) 50 Kč
Snídaně 120 Kč

Včetně polopenze

Služby

Bazén
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Masáže
Restaurace
Wellness služby
Parkoviště
Solárium

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 2
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Kopírka
Satelitní, kabelová TV
Ozvučení, reprobedny
TV přijímač
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard

Mapa

Centrum 300 m Autobus 300 m Vlak 3 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Anna: kontakty

Telefon: +420 704 198 198