Hotel Aplaus, Litomyšl

Litomyšl-Město, Šantovo náměstí 181, Litomyšl, 57001

od 2.200 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 50m
Možnost koupání
Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Aplaus v Litomyšli vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle.

Další informace

Hotel Aplaus nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu také patří pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.

Ceny

Snídaně 160 Kč
Přistýlka 600 Kč
Jednolůžkový pokoj 2.200 Kč
Apartmán 4.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 3.000 Kč
Domácí mazlíček 500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Konferenční možnosti
Vegetariánská kuchyně
Kosmetika, manikúra, pedikúra
Sauna
Masáže
Vířivka
Zahrada
Terasa
Parkoviště
Služba praní
Úschovna zavazadel
Výtah
Restaurace
Wellness služby
Nekuřácké pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 46
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 21
Kapacita restaurace 94

Vybavení pokojů

Klimatizace
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí. Restaurace i café-bar Hotelu Aplaus poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus jídla i nápoje nejvyšší kvality. Café-bar je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů po celý den. Vinotéka Hotelu Aplaus umístěná ve sklepení hotelu nabízí pestrý výběr vín. Služby stravovacího úseku jsou nabízeny hostům hotelu Aplaus i široké veřejnosti. Celková kapacita 184 míst: 1. nadzemní podlaží - 44 míst v restauraci, 32 míst v salonku, 28 míst v letní restauraci, 28 míst v kavárně, 28 míst na terase - letní předzahrádka. 2. nadzemní podlaží - 24 míst na terase.

Kongresové možnosti

Mikrofon(y)
Data projektor
Klimatizace
Kopírka
Osvětlení
Plátno
Připojení k internetu
Šatna
Tabule

Firemní akce

Hotel Aplaus a jeho personál zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty Aerobic, cvičení
Bazén venkovní Bazén vnitřní
Bowling, kuželky Cyklostezky
Fitness, posilovna Golf
Golfový trenažér Horolezectví
Jezdectví, koně Kulečník, billiard
Lyže, snowboard Motokáry
Půjčovna lyží Rybolov
Solárium Sportovní hala
Squash Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Ve volném čase lze kromě turistických vycházek či vyjížděk na kole a na koni v překrásné krajině Litomyšlska využít tenisové kurty, areál koupaliště s tobogánem, kulečníkovou hernu, sportovní halu TJ Jiskra, zimní stadión, fotbalové hřiště, posilovny a v neposlední řadě Městskou sportovní halu (míčové hry – evropské parametry hřiště pro házenou, sálová kopaná) a Tenisovou halu SPORT (krytý tenisový kurt, 3 squashové kurty, dvě bowlingové dvoudráhy).

Mapa

Centrum 50m Autobus 500m Vlak 1.5km
Velká mapa
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Aplaus: kontakty