Předchozí
Další

Hotel Aplaus, Litomyšl

Šantovo náměstí 181, Litomyšl, 57001

od 2.400 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Aplaus v Litomyšli vznikl rekonstrukcí a dostavbou tří památkově chráněných objektů v historickém centru Litomyšle.

Další informace

Hotel Aplaus nabízí luxusní ubytování ve 21 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech ve světovém standardu. Každý z pokojů hotelu Aplaus je jedinečný, navržen se smyslem pro detail, celek a současné trendy. Ke čtyřhvězdičkovému standardu také patří pestrá nabídka hotelových služeb, včetně pokojového servisu, praní oděvů či možnosti využití hotelového wellness centra. Hotel Aplaus je nekuřácký, bezbariérový a možnost variantního propojení pokojů uvítají především rodiče s dětmi. Návštěvníci hotelu Aplaus mohou ocenit také nevšední výhled z pokojů na měšťanské domy v historickém jádru Litomyšle, na stále oblíbenější Klášterní zahrady s dominantami Piaristického chrámu Nalezení sv. Kříže či věží kostela Povýšení sv. Kříže.

Ceny

Apartmán 5.550 Kč
Jednolůžkový pokoj 2.400 Kč
Domácí mazlíček 500 Kč
Přistýlka 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj 3.000 Kč
Snídaně 250 Kč

Snídaně v ceně


cena za standardní pokoj

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Sauna
Úschovna zavazadel
Výtah
Masáže
Připojení k internetu
Služba praní
Vegetariánská kuchyně
Wellness služby
Nekuřácké pokoje
Restaurace
Terasa
Vířivka
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 46
Počet apartmánů 2
Dvoulůžkové pokoje 21
Kapacita restaurace 94

Vybavení pokojů

Klimatizace
Trezor
WC
Minibar
TV
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Součástí Hotelu Aplaus je restaurace Bohém se salonkem, café-bar Muuza i venkovní posezení na terase u Klášterních zahrad, s nimiž Hotel Aplaus sousedí. Restaurace i café-bar Hotelu Aplaus poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Ve spojení s mezinárodní i českou tradiční kuchyní nabízí Hotel Aplaus jídla i nápoje nejvyšší kvality. Café-bar je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů po celý den. Vinotéka Hotelu Aplaus umístěná ve sklepení hotelu nabízí pestrý výběr vín. Služby stravovacího úseku jsou nabízeny hostům hotelu Aplaus i široké veřejnosti. Celková kapacita 184 míst: 1. nadzemní podlaží - 44 míst v restauraci, 32 míst v salonku, 28 míst v letní restauraci, 28 míst v kavárně, 28 míst na terase - letní předzahrádka. 2. nadzemní podlaží - 24 míst na terase.

Kongresové možnosti

Data projektor
Mikrofon(y)
Připojení k internetu
Klimatizace
Osvětlení
Šatna
Kopírka
Plátno
Tabule

Firemní akce

Hotel Aplaus a jeho personál zajišťuje rauty, recepce, svatební hostiny a jiná přátelská či společenská setkání, dle vašich přání.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
Golfový trenažér
Lyže, snowboard
Solárium
Volejbalový kurt
Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Horolezectví
Motokáry
Sportovní hala
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Půjčovna lyží
Squash
Bazén vnitřní
Golf
Kulečník, billiard
Rybolov
Tenisový kurt

Okolí

Ve volném čase lze kromě turistických vycházek či vyjížděk na kole a na koni v překrásné krajině Litomyšlska využít tenisové kurty, areál koupaliště s tobogánem, kulečníkovou hernu, sportovní halu TJ Jiskra, zimní stadión, fotbalové hřiště, posilovny a v neposlední řadě Městskou sportovní halu (míčové hry – evropské parametry hřiště pro házenou, sálová kopaná) a Tenisovou halu SPORT (krytý tenisový kurt, 3 squashové kurty, dvě bowlingové dvoudráhy).

Mapa

Autobus 500 m Vlak 1.5 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Aplaus: kontakty