Předchozí
Další

Hotel Arcadie, Český Krumlov

Horní 148, Český Krumlov, 38101

od 1.390 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování 220 Kč/den
Centrum 230 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel ARCADIE se nachází v historickém centru malebného jihočeského města Český Krumlov, které je zapsáno na seznamu přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Hotel je pouhých 100 m od náměstí, díky tomu jsou všechna turisticky nejatraktivnější místa dostupná pěšky. Nejvýznamnějším klenotem je samozřejmě Státní hrad a zámek český Krumlov s majestátnou věží pocházející z poloviny 13. století. Dále potom kostely sv. Víta a sv. Jošta, rozsáhlý komplex pivovaru a více než 300 domů památkové rezervace s meandrem řeky Vltavy. To vše je možno vidět z oken našich pokojů.

Další informace

Hotel nabízí směnárenské a sekretářské služby. Řidiči motocyklů i cyklisté mohou parkovat přímo v areálu hotelu v uzamykatelné místnosti. V letních měsících můžeme zajistit např. výlet na raftu, celoročně prohlídky města s průvodcem, výlety a okružní jízdy po okolí, zajišťujeme vstupenky na kulturní i sportovní akce, případně zprostředkujeme i další využití volného času ve městě a jeho okolí podle osobních přání hostů.

Ceny

Apartmán 2.690 Kč
Domácí mazlíček 300 Kč
Přistýlka 500 Kč
Cena za parkování (auto) 220 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.990 Kč
Třílůžkový pokoj 2.390 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 3.190 Kč
Jednolůžkový pokoj 1.390 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Garáže
Terasa
Parkoviště hlídané
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 25
Kapacita restaurace 30
Čtyřlůžkové pokoje 1
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 6
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Trezor
WC
TV

Restaurace

Klidné prostředí hotelové restaurace GOTIKA můžete využít nejen na oběd nebo večeři, ale i k posezení s přáteli či obchodními partnery, kdy nechcete být příliš rušeni. Restaurace nabízí 30 míst v rekonstruovaných pozdně gotických prostorách. Hosté restaurace mohou ochutnat nejen speciality české a světové kuchyně, ale v nabídce najdou i pokrmy z ryb, drůbeže, zvěřiny a výborné moučníky. K dobrému jídlu se zde čepuje krumlovské pivo, které můžete v období letní turistické sezóny vychutnat také na terase či terasovém salonku. Terasa se 40 a salonek 20 místy nabízejí nádherný výhled na zámek se zámeckou věží, na bývalý kostel sv. Jošta a malebnou spleť domů v podzámčí, což dokresluje příjemnou atmosféru pohodlného posezení. V přízemí hotelu najdete útulnou pizzerii UNO. Atypické prostředí, vkusně zařízený interiér a kapacita 55 míst umožňuje strávit příjemný večer, k výběru se nabízí široká škála

Kongresové možnosti

Připojení k internetu
Telefon

Firemní akce

V hotelu nechybí konferenční místnost s cateringovými službami. Kapacita 25 osob může být využita ke školením, firemním prezentacím, apod.

Sportovní možnosti v okolí

Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Arcadie: kontakty

Telefon: +420 380 727 585
Mobil: +420 777 600 238
WWW: www.hotelarcadie.cz

Mapa

Centrum 230 m