Předchozí
Další

Hotel Barbora, Světlá nad Sázavou

náměstí Trčků z Lípy 1045, Světlá nad Sázavou, 58291

od 500 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování - NE
Centrum 10 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata

O nás

Pokud hledáte ubytování v centru Světlé nad Sázavou, přijměte, prosím pozvání do hotelu Barbora, který nabízí levné, přesto však kvalitní ubytování na Českomoravské vysočině, v malebném Posázaví. Hotel Barbora nabízí komfortní ubytování nedaleko řeky Sázavy, takže si zde přijdou na své zejména rodiny s dětmi, školy, školky či kdokoli, kdo si chce užít Sázavu, která patří mezi nejhezčí řeky v republice a to díky krásným peřejím Stvořidla a Krhanice, které uchvátily nejednoho vodáka. Nesmíme opomenout cyklisty či turisty, pro které se díky své poloze stala Světlá nad Sázavou vyhledávanou destinací.

Další informace

Nabízíme ubytování v 10 prakticky a útulně zařízených pokojích v centru Světlé nad Sázavou. Můžete u nás samozřejmě přespat jednu noc při služební cestě, ale budeme potěšeni, pokud u nás prožijete ať už klidnou či aktivní dovolenou. Konec konců to, jakým způsobem u nás načerpáte energii, už je jen na Vás. Na nás je to, abyste se u nás cítili dobře a vždy se k nám rádi vraceli. Samozřejmě nezapomeňte přivézt své čtyřnohé mazlíčky s sebou! Jsme dog friendly hotel a Váš zvířecí kámoš je u nás vítán všemi packami.

Veškeré pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, minibarem, ledničkou, satelitem, TV, internetovým připojením.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj 500 Kč
Snídaně 80 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Pětilůžkový pokoj 1.700 Kč
Třílůžkový pokoj 1.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj 800 Kč
Přistýlka 100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 30
Jednolůžkové pokoje 500
Třílůžkové pokoje 1100
Čtyřlůžkové pokoje 1400
Kapacita restaurace 50
Dvoulůžkové pokoje 800
Pětilůžkové pokoje 1700

Vybavení pokojů

Lednička
TV
Minibar
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Restaurace

Hledáte ve Světlé nad Sázavou restauraci, kde uspokojíte své chuťové buňky? Ať už hledáte restauraci s poledním menu nebo restauraci pro business setkání či restauraci, kde si při svíčkách užijete romantickou večeři, zastavte se u nás! Ve stylové restauraci nabízíme jak klasickou českou kuchyni, tak oblíbená asijská jídla.

Pokud plánujete oslavu narozenin, setkání přátel, svatbu, firemní akci, promoce nebo jiný druh oslavy, ale nemáte vhodné prostory, kontaktujte nás! Rádi pro vás připravíme privátní akci se slavnostním založením stolů a menu podle Vašeho přání.

V letních měsících je navíc otevřena terasa u restaurace a zahradní posezení u pivnice Malý Honza s výhledem na celé náměstí a místní kostel!

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Motokáry
Bazén venkovní
Půjčovna lyží
Fitness, posilovna
Sportovní hala
Lyže, snowboard
Tenisový kurt
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Barbora: kontakty

Telefon: +420 608 915 081

Mapa

Centrum 10 m Autobus 100 m Vlak 400 m