Předchozí
Další

Hotel Brioni, Ostrava

Stodolní 8, Ostrava, 70200

Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Brioni Boutique Hotel je situován v samotném centru města Ostravy (na proslulé Stodolní ulici) nedaleko katedrály Božského Spasitele a dalších pamětihodností města. Je vzdálen pouhých 25 minut od mezinárodního letiště Leoše Janáčka OSR a je snadno dosažitelný autem, taxi či městskou dopravou.

Další informace

Brioni Boutique Hotel patří mezi nejlépe hodnocené hotely v Ostravě. Nabízíme individualizované služby na vysoké úrovni hostům při krátkodobých i dlouhodobých pobytech a poskytujeme specializované služby klientům. Díky své lokalitě, osobnímu přístupu personálu a nadstandardní péči je hotel jedním z nejvyhledávanějších hotelů v severomoravském regionu.
Brioni Boutique Hotel se jako první hotel v ČR začlenil do světové sítě komfortních hotelů s prestižním označením GREEN SHIELD , které je nejvyšší známkou pro hotely, jež díky nejnovějším nanotechnologiím zaručují svým klientům NOVOU třídu čistoty a hygieny. 

Brioni Boutique Hotel nabízí 50 pokojů, ve kterých se originální design snoubí s funkčností a poskytuje tak hostům maximální pohodlí.

Vybavení hotelu Brioni Boutique: 

 • 50 standardně zařízených pokojů
 • Hotelovou restauraci s mezinárodní kuchyní
 • 4 plně vybavené konferenční místnosti/ i s možností telekonference
 • 24 hodin otevřená recepce
 • Saunu a masáže
 • Wi-fi připojení v celém hotelu
 • Parkování
 • Bankomat v budově
 • Zdarma shuttle service při přenocování nad 5 a více nocí
 • Nový partnerský hotel Brioni Suites ****+ www.brioni-suites.cz 

Služby

Dětský koutek
Masáže
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Vegetariánská kuchyně
Garáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Parkoviště hlídané
Recepce non-stop
Terasa
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Kapacita restaurace 100

Vybavení pokojů

Balkón
Mikrovlnná trouba
Trezor
WC
Klimatizace
Minibar
TV
Kuchyňka
Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace se v současné době využívá zejména pro servírování hotelových snídaní a dýchne na Vás téměř 100 let starým designem. Celý prostor byl od základu zrekonstruován v roce 2006 a podle dochovaných fotografií a plánů byl uveden do prvorepublikové podoby. Interiér je doplněn dobovými fotografiemi zajímavých ostravských staveb. Nepřehlédnutelnou dominantou restaurace je největší obraz významného českého malíře Viléma Vünscheho z roku 1927 pod názvem Alegorie Ostravy, který si objednal speciálně pro Hotel Brioni jeho majitel Karel Schindler. Dílo v hotelové restauraci viselo do roku 1949, kdy bylo ukradeno a 61 let považováno za ztracené.

V roce 2010 se obraz nečekaně objevil a byl vystaven na výstavišti Černá louka v Ostravě. Na „ztracené“ dílo se přišlo podívat přes 26 000 lidí. Po roce vyjednávání a jeho restaurování se dne 26.9.2011, tedy po 62 letech, vrátil na své původní místo.

Nabízíme možnost

 • Pronájmu restaurace k prezentačním účelům
 • Pořádání firemních večírků, společenské akce, svateb, atd.
 • Připojení k internetu zdarma

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Klimatizace
Osvětlení
Plátno
Pult
Tabule
Videopřehrávač
Data projektor
Kopírka
Ozvučení, reprobedny
Počítač, notebook
Satelitní, kabelová TV
Telefon
Fax
Mikrofon(y)
Parket
Připojení k internetu
Šatna
TV přijímač

Firemní akce

Sál o rozloze 27 x 6 metrů je výborně ozvučený (mikrofon k zapůjčení). Sál je vybaven dataprojektorem a velkým promítacím plátnem. Dataprojektor lze napojit jak na notebook, tak na naši satelitní televizi. V sále je možnost jak bezdrátového, tak běžného modemového připojení k internetu. Kapacita sálu je závislá na uspořádání stolů. Pohybuje se od 25 do 100 sedících osob. Tento sál je ideálním místem pro konání kongresů, větších školení, svatebních hostin a jiných oslav. Dále je zde možno konat různé výroční akce a rauty. Na základě domluvy je možno sál propojit i s barem a letní zahrádkou. Kapacita tak vzroste až na 250 osob.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bowling, kuželky
In-line bruslení
Minigolf
Sportovní hala
Volejbalový kurt
Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Motokáry
Squash
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Půjčovna aut
Střelnice
Bazén vnitřní
Golf
Létání
Solárium
Tenisový kurt

Okolí

Kam za kulturou? V Ostravě lze v kteroukoli roční dobu doslova holdovat kultuře. Město má pět divadelních scén. Stálý soubor opery, činohry, baletu a operety má Národní divadlo moravskoslezské hrající na 2 scénách v Divadle A.Dvořáka a Divadle J.Myrona, nejmladší činohrou je Komorní scéna Aréna, hlavně na mladé diváky je zaměřena Divadelní společnost Petra Bezruče, k nejmodernějším nejen ve střední Evropě patří na zelené louce vybudované Divadlo loutek. Každé 2 roky ožívá na podzim Ostrava mezinárodním loutkovým festivalem Spectaculo Interesse, který se těší pozornosti malých i velkých diváků. Sport a odpočinek: Dostatek zeleně a hojnost příměstských lesů dává Ostravě možnost budovat řadu sportovišť. Město má kolem 200 hřišť, 5 otevřených i krytých stadiónů, 122 tělocvičen, 3 zimní stadiony, 11 krytých bazénů a 5 letních koupališť. Letní koupaliště v Porubě je největším přírodním koupalištěm v ČR a je každoročně cílem statisíců návětěvníků nejen z Ostravy.

Mapa

Autobus 200 m Vlak 200 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Brioni: kontakty

Telefon: +420 599 500 000
+420 607 150 000
+420 777 007 937