! Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme
Předchozí
Další

Hotel Dělnický dům v Odrách, Odry

Dělnická 23, Odry, 74235

od 900 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 200 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel vznikl jako nadstavba původní historické budovy Dělnického domu. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Kapacita hotelu je 31 pevných lůžek a 18 přistýlek, 2 svatební apartmá.

Další informace

Hotel nabízí 13 pohodlných, moderně zařízených pokojů pro 45 hostů a dvě svatební apartmá, halu pro odpočinek nebo pro pořádání svatebních obřadů, firemních školení či jiných vzdělávacích a společenských akcí, ke kterým poskytujeme kompletní gastronomický servis. Součástí hotelu je velká terasa s vyhlídkou na město Odry a nově vybudované parkoviště přímo u hotelu.

Ceny

Domácí mazlíček 200 Kč
Přistýlka 400 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Třílůžkový pokoj 1.600 Kč
Jednolůžkový pokoj 900 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Restaurace
Parkoviště
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 49
Kapacita restaurace 50
Čtyřlůžkové pokoje 6
Pětilůžkové pokoje 1
Dvoulůžkové pokoje 4
Třílůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Minibar
WC
TV
Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace Dělnického domu v Odrách nabízí širokou nabídku gastronomických specialit i národní kuchyně a patří k ojedinělým stravovacím zařízením ve městě a okolí.Hoteloví hosté si mohou vybrat snídani ze Snídaňového lístku, který jich nabízí sedm druhů . Pro skupiny / od 5-ti osob/ připravujeme bohaté švédské stoly. Snídani podáváme od 6.00 do 10.00 hodin v příjemném prostředí restaurace.

Firemní akce

Výhodou hotelu je, že je součástí komplexu Dělnického domu, který dále tvoří restaurace, vinárna a kavárna, hlavní sál a přísálí. Toto uspořádání dává možnost propojit společenské, kulturní nebo firemní akce s ubytováním. Prostory Dělnického domu jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, svatebních a smutečních hostin, abiturientských večírků, vánočních večírků, školení, konferencí, přednášek, firemní prezentace, prezentace výrobků, plesů, zábav a v neposlední řadě i kulturních akcí.Restaurace Dělnického domu v Odrách nabízí širokou nabídku gastronomických specialit i národní kuchyně a patří k ojedinělým stravovacím zařízením ve městě a okolí.Hoteloví hosté si mohou vybrat snídani ze Snídaňového lístku, který jich nabízí sedm druhů . Pro skupiny / od 5-ti osob/ připravujeme bohaté švédské stoly. Snídani podáváme od 6.00 do 10.00 hodin v příjemném prostředí restaurace.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Cyklostezky
Sportovní hala
Bazén venkovní
Fitness, posilovna
Tenisový kurt
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt
Bowling, kuželky
Půjčovna lyží

Mapa

Centrum 200 m Autobus 1 km Vlak 1.2 km
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Dělnický dům v Odrách: kontakty

Telefon: +420 556 731 428
Mobil: +420 603 559 678