Předchozí
Další

Hotel Džbán, Karlova Studánka

Karlova Studánka 12, Karlova Studánka, 79324

od 800 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Představujeme Vám hotel, který si zakládá na tradici a na své starobylosti. Stáří budovy, která nesla původní název Sloupový dům, se datuje až do roku 1820. Na hotel Džbán byl přeměněn v roce 1950 a veškeré vnitřní zařízení restaurace a jídelny je původní.

Dýchne na Vás atmosféra osmdesátých let. Atmosféra hotelu Džbán Vám logicky připomene nezapomenutelné zážitky z konce minulého století.

Bezprostřední okolí hotelu Džbán, obklopené přenádhernou jesenickou přírodou, každého vždy zaručeně ale zase vtáhne zpět do vzpomínek. Karlova Studánka je totiž místem, kde se čas jakoby zastavil. Původní budovy připomínají skanzen a kdo má jenom trochu bujnou fantazii, si rázem dokáže představit, jak nelehký, ale na druhé straně pestrý život, zde místní lidé museli po staletích prožívat.

WELLNESS: nabízíme masáže, zábaly a pivní lázně. Novinkou je venkovní Thermal Park, kde se můžete koupat v teplé minerální vodě v dřevěných sudech. Součástí Thermal parku je i Sauna a teplý bazén.

Další informace

Kapacita hotelu je 70 lůžek a skládá se ze dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů a jednoho apartmánu pro pět osob. Část pokojů je umístěna v prvním patře a druhá, v nově vybudovaném podkroví, které vyhledávají především romantici, mající zálibu v půdních vestavbách plných krovů a zešikmených stropů, ovšem s překrásným výhledem do okolních lesů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovým koutem, WC a  bohužel i TV s příjmem několika televizních programů. Zařazením televizorů na pokoje, jsme se dlouhá léta úporně bránili, ale bohužel tlak klientů, kteří se již dnes bez televizního signálu zřejmě neobejdou, byl silnější než jakákoli tradice. Stejně tak jsme nakonec museli učinit i ústupek stále progresivnějšímu internetu. Dnes již mají návštěvníci hotelu možnost připojení wi-fi internetu (příjem pouze v restauraci a v 1.patře). Vyznavači společného sledování sportovních přenosů, mají v hotelové restauraci k dispozici LCD TV. Ostatní zařízení hotelu, připomínající dobu před dvaceti a více lety, jsme již ponechali v původním stavu.

WELLNESS: nabízíme masáže, zábaly a pivní lázně. Novinkou je venkovní Thermal Park, kde se můžete koupat v teplé minerální vodě v dřevěných sudech. Součástí Thermal parku je i Sauna a teplý bazén.


V našem hotelu nabízíme tyto typy pokojů:

12 x dvoulůžkový pokoj Standard
Prostorné pokoje umístěné převážně v I. patře. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

9 x dvoulůžkový pokoj MINI
Podkrovní pokoje v II. patře jsou lehce omezeny zkoseným stropem střechy a nejsou tedy tak prostorné jako verze STANDART. Jsou vybaveny manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV a je nekuřácký.

2 x třílůžkový pokoj Standard
Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a odděleným lůžkem. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

2 x čtyřlůžkový pokoj Standard
Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a třemi oddělenými lůžky. Pokoje jsou nekuřácké. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením a TV.

15 x přistýlka
Přistýlka je vysouvací lůžko standardních rozměrů. Přistýlku je možno umístit pouze do dvoulůžkových pokojů, které jsou umístěny v prvním patře.

1 x dětská postýlka

Na fotografiích níže či na videu vpravo si můžete prohlédnout, jak to vpadá u nás v hotelu i v jeho okolí.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 2.300 Kč
Jednolůžkový pokoj 800 Kč
Třílůžkový pokoj 1.850 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč
Pětilůžkový pokoj 2.770 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1.200 Kč
Přistýlka 470 Kč

Snídaně v ceně


Děti do 3 let zdarma, bez nároků na vlastní lůžko. Děti od 3 do 11,9 let 470 Kč/noc . Pes / Kočka 200 Kč/noc. Povolena jsou pouze MALÁ PLEMENA PSŮ.

Služby

Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Vířivka
Masáže
Restaurace
Úschovna kol, lyží
Wellness služby
Parkoviště
Sauna
Vegetariánská kuchyně

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 70
Kapacita restaurace 100
Čtyřlůžkové pokoje 2
Počet apartmánů 1
Dvoulůžkové pokoje 20
Třílůžkové pokoje 2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Prostorná restaurace hotelu Džbán má kapacitu 100 osob. Podáváme zde snídaně, obědy i večeře, a to nejen našim hotelovým hostům. Restaurace je v provozu denně od 8:00 do 22:00 hod, v pátek a v sobotu zavírá až ve23:00 hod..V restauraci se kromě pravidelných tanečních večerů pořádají firemní večírky, oslavy s živou hudbou i svatební hostiny.

 

Vlastní pivo Slezský Džbán 

Velkým lákadlem je i pivní speciál, který si necháváme vařit přímo pro náš hotel. Přijeďte ho k nám ochutnat!


Hotelová restaurace patří k vyhledávaným místům návštěvníků Karlovy Studánky a v sezóně se na volné místo musí často čekat. Hosté zde mohou ochutnat tradiční českou kuchyni, ve které nemůže scházet knedlo-zelo-vepřo, ale třeba i netradiční pravou italskou pizzu a speciality z pece. Večerní atmosféru u dobrého jídla a pití z naší - sice malé, ale za to kvalitní - vinotéky doplňované Vinnými sklepy Lechovice (několikanásobný držitel mnoha ocenění "Víno roku") zde zpříjemní i neodmyslitelná svíčka na stole. Proto je naprosto přirozené, že se naši hosté do Džbánu velmi často vracejí.

V restauraci rovněž nabízíme veškeré gastronomické akce na klíč v podobě rautů, banketů, galavečeří, svateb atd.

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Ozvučení, reprobedny
Připojení k internetu
Kopírka
Parket
Tabule
Osvětlení
Počítač, notebook
TV přijímač

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Lyžařská škola
Tenisový kurt
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Horolezectví
Půjčovna lyží
Koupání řeka, jezero
Rybolov

Okolí

Zajímavým přírodním úkazem a vyhledávanou turistickou atrakcí je minerální pramen, cca 10 metrů od hotelu, který v létě vystřikuje až do výšky 14 metrů a v zimě posléze zamrzá a vytváří úžasnou ledovou homoly dosahující výšky až 13 metrů (viz.obrázek níže). Dále je v blízkosti hotelu dřevěný altánek (foto úplně dole), kde vyvěrá pramen s přírodní pitnou, silně mineralizovanou vodou s léčebnými účinky. Podrobnosti o tomto prameni (a dalších pramenech v Karlově Studánce) se můžete dočíst v článku nalevo-Historie lázní.

Mapa

Autobus 100 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Džbán: kontakty

Telefon: 554 772 014
+420 734 428 536