Hotel Emerich, Pec pod Sněžkou

Velká paseka 292, Pec pod Sněžkou, 54221

od 350 Kč
osoba/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání - ne
Domácí zvířata - NE

O nás

Náš hotel poskytuje již řadu let profesionální a kvalitní služby celé řadě klientů jak z ČR, tak i ze zahraničí. Krása Krkonoš, výborné lyžařské podmínky v zimě, nádherná příroda v létě, ochotný personál, dobré jídlo a pití, to vše vede naše hosty k pravidelným návštěvám našeho hotelu. Poloha hotelu v lyžařském areálu SKI Pec je ideální nejen pro vyznavače lyžování a snowboardingu, ale i turistiky, cykloturistiky s výlety do okolí (lanová dráha Pec – Sněžka, Jánské Lázně, Černá hora, Trutnov, ZOO Dvůr Králové, Teplické skály …)

Další informace

Pro hosty je připraveno široké portfolio služeb, které jim zpříjemní pobyt Součástí ceny za ubytování je připojení k internetu v provozních prostorách zdarma, v prostorách baru a restaurace je k dispozici Wi-Fi.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj 350 Kč
Přistýlka 330 Kč
Domácí mazlíček 200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště
Sauna
Masáže
Terasa
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje 4
Dvoulůžkové pokoje 4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Restaurace v prvním patře poskytuje kvalitní gastronomické služby, které Vám po dlouhém dni na sjezdovkách nebo po turistických túrách pomohou doplnit energii a zároveň Vás pohladí na duši nádherný výhled z restaurace na Krkonoše. Bar, který se nachází v přízemí hotelu, Vám poskytne nejen rozptýlení a zábavu, ale i příjemné posezení s nevšedním výhledem na noční panorama Krkonoš. V baru je také možné pořádat oslavy a firemní večírky.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy Cyklostezky
Lyže, snowboard Lyžařská škola
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Emerich: kontakty

Telefon: 499 896 234
Mobil: 607 561 294
Fax: 499 896 234

Mapa

Autobus 3km
Velká mapa