Předchozí
Další

Wellness hotel Energetic, Rožnov pod Radhoštěm

Rekreační 684, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

od 600 Kč
pokoj/noc
Snídaně v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Centrum 1 km
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Forman nabízí ubytování v Beskydech. Přesto se do centra města Rožnov pod Radhoštěm, dostanete za 10 minut.

Další informace

Hotel Forman disponuje 24 komfortně vybavenými pokoji - z toho 3 apartmány a jednolůžkové a dvoulůžkovými s možností přistýlek, celý hotel je bezbariérový a máme také jeden pokoj s bezbariérovým přístupem. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, telefonem a připojení k internetu. Apartmány jsou vybaveny rohovou vanou a minibarem. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka, pro pejsky a kočičky misky na jídlo a pití.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 950 Kč
Jednolůžkový pokoj 600 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bezbariérový přístup
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Recepce non-stop
Parkoviště uzavřené
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje 21
Počet apartmánů 3

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Naše restaurace - valašská koliba Kordulka - nabízí stylové prostředí a širokou nabídku krajových specialit. Možnost pořádání svatebních hostin, firemních akcí, rodinných oslav.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Bazén vnitřní
Golf
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky

Okolí

Valašsko má bohatou historii a množství cenných kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní památka, jejíž návštěvnost je srovnatelná s návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci "živého muzea" předvádět tradiční řemesla, pěstovat původní plodiny i chovat tradičním způsobem dobytek.Nejpamátnější horou Beskyd je Radhošť (1129 m n. m.), nejvyhledávanějším místem horské sedlo Pustevny (1018 m n. m.). Výškou dominuje Lysá hora (1324 m n. m.), malebností krajiny vyniká vrch Soláň (861 m n. m.).K dalším známým místům v okolí Rožnova patří sklářské městečko Karolínka, rozhledna Súkenická, Hrad Hukvaldy, Velké Karlovice aj.Pro vyznavače sportu jsou v blízkém okolí hotelu k dispozici venkovní i vnitřní bazény, trampolíny, golfové hřiště, tenisové kurty, krytý bazén s tobogánem, jezdecký areál, zimní stadion, řada lyžařských vleků ve střediscích Pustevny, Soláň, Horní Bečva a Bílá , běžkařské tratě, stezky pro pěší turistiku a cykloturistiku.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Wellness hotel Energetic: kontakty

Telefon: +420 571 667 600
+420 725 931 594
Fax: +420 571 629 200
WWW: hotel-energetic.cz/

Mapa

Centrum 1 km Autobus 1 km Vlak 1 km