Předchozí
Další

Hotel Fridrich, Těrlicko

U Hotelu 728/1, Těrlicko, 73542

od 700 Kč
pokoj/noc
Zobrazit další ceny
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Restaurace
Parkování
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata - NE
Zjistit dostupnost

O nás

Hotel Fridrich se nachází u Těrlické přehrady na hlavní trase mezi městy Havířov a Český Těšín. Krásné prostředí, stylový interiér a atmosféra restaurace Vás přenese do oázy klidu.

Další informace

Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Součástí hotelu je THERMAL WELLNESS PARK s venkovními thermálními bazénky, saunami na dřevo, finskou a parní saunou a ochlazovacím bazénem. Pro ubytované hosty je vstup do wellness centra v ceně ubytování.Možnost ubytování s domácím mazlíčkem, akceptujeme pouze malá plemena.

Součástí hotelu je THERMAL WELLNESS PARK s venkovními termálními bazénky, saunami na dřevo, finskou a parní saunou a ochlazovacím bazénem.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj 1.000 Kč
Snídaně 120 Kč
Jednolůžkový pokoj 700 Kč
Přistýlka 350 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Sauna
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Terasa
Masáže
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 60
Jednolůžkové pokoje 1
Třílůžkové pokoje 2
Čtyřlůžkové pokoje 3
Kapacita restaurace 70
Dvoulůžkové pokoje 14
Počet apartmánů 1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V restauraci Hotelu Fridrich můžete ochutnat jídla z tradiční české kuchyně a osvěžit se celou řadou nealkoholických a alkoholických nápojů. Podáváme skvělou kávu a dezerty. Nabízíme příjemné posezení nejen v restauraci, ale také v zimní zahradě nebo na terase.

V naší restauraci podáváme denní menu od 11.00 - 14.00 od pondělí do pátku a v něděli pro Vás připravujeme OBĚDOVÉ MENU FORMOU RAUTU SNĚZ CO MUŽEŠ od 11.00 - 14.00.

Naši kuchaři se snaží zapůsobit jídlem na všechny Vaše smysly. Vaše oči se musí radovat z krásy, kterou vidí na talíři, Váš nos musí být potěšen z vůně, která se dere z jídla, a samozřejmě Váš pocit chutě musí být vyjímečný. Návštěva restaurace spojená s obědem nebo večeři má být pro Vás slavnostní obřad a nezapomenutelný zážitek, do restaurace jdeme, protože očekáváme něco jedinečného, a o to se snažíme! Snahou je Vám poskytnout opravdový gurmánský zážitek z každého jídla a pití, které u nás ochutnáte, a odcházet s pocitem spokojenosti, radosti a odpočatí.

 

Firemní akce

Pro konání společenských a firemních akcí je Vám k dispozici sál s kapacitou 90 míst, ale také salonek pro 40 osob a banketka pro 20 osob. Více informací a fotografie naleznete v sekci Salonky. Za pěkného počasí můžete využít posezení na letní terase s kapacitou 50 míst.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Rybolov
Cyklostezky
Tenisový kurt
Koupání řeka, jezero
Vodáctví, lodě
Minigolf

Okolí

Těrlická přehrada je oblíbeným místem letní rekreace s možností koupání a rybaření. 
Milovníci vodních sportů se mohou věnovat:
jachtingu
vodnímu lyžování
sportovnímu potápění
 
V okolí přehrady se nachází několik veřejných pláží, půjčovny loděk, vlek na vodní lyžování, ale také zde vede velké množství cyklostezek. 
Na kole nebo autem se můžete také vydat na výlet do nedalekých Moravskoslezských Beskyd.

Mapa

Autobus 500 m
Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Fridrich: kontakty

Telefon: +420 596 423 229
Mobil: +420 777 913 515