Hotel Goetthe, Aš

Čapkova 1501/1, Aš, 352 01

od 500 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 100m
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Hotel v centru města. Všechny pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, sociálním zařízením - sprcha či vana a WC. Recepce funguje nonstop. Hotel se nachází na výhodné pozici, není zde slyšet ruch ze silnice, neboť stojí bokem od hlavní silnice.

Další informace

Hotel Goethe nabízí slevu pro skupiny či zájezdy:ubytování a snídaně v ceně 13,-EURubytování, snídaně a večeře v ceně 15,-EURubytování, snídaně a večeře o dvou chodech v ceně 17,-EURubytování, snídaně, večeře o dvou chodech, taneční večer v ceně 19,-EURVšechny ceny jsou v přepočtu k aktuálnímu kursu koruny k Euru.

Ceny

Snídaně 100 Kč
Třílůžkový pokoj 1.100 Kč
Jednolůžkový pokoj 500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj 750 Kč
Domácí mazlíček 120 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Parkoviště hlídané
Recepce non-stop
Zahrada
Terasa
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 80
Jednolůžkové pokoje 4
Čtyřlůžkové pokoje 1
Kapacita restaurace 70
Dvoulůžkové pokoje 30
Třílůžkové pokoje 3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

V  komplexu hotelu italská restaurace s terasou , kde se podávají italské speciality, mezinárodní i česká kuchyně.

Kongresové možnosti

Mikrofon(y)
Fax
Osvětlení
Ozvučení, reprobedny
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Videopřehrávač

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní Bazén vnitřní
Cyklostezky Fitness, posilovna
Půjčovna kol Sportovní hala

Okolí

Aš je nejzápadnější město české republiky se zajímavým přírodním okolím. Cyklostezky a turistické trasy jsou velmi dobře značeny. Historické památky: Muzeum - expozice je zaměřena na textilní výrobu a národopisnou sbírku. Budova staronové Radnice - -barodní stavba od A. Pfefera. Rozhledna na vrchu Háj- - 34 m vysoká kamenná stavba postavena v roce 1903. Kamenné smírčí kříže, Kamenný most, stavby lidové architektury, zřícenina hradu v podhradí, hraniční kámen v Trojmezí- stýkají se zde hranice Čech, Saska a Bavorska.Památníky, sochy: socha reformátora Martina Luthera - jediná socha v Čechách. Benešův památník, kašna se sochou J.W.Goetha, památník osvobození Aše americkou armádou, pamětní deska britským letcům a americkým vojákům v Hranicích.Kostely: kostel sv. Mikuláše - církev římsko-katolická, postaven 1867-1871, kostel sv. Karla Boromejského - katolický kostel v Mokřinách, kostel Dobrého Pastýře - Podhradí, kostel Povýšení sv. Kříže - zbytky v Hazlově, kostelík Panny Marie - v Nebesích,.Přírodní památky: přírodní park Smrčiny, Vrch Háj, Národní přírodní památka Bystřina a Lužní potok - důvodem ochrany je výskyt perlorodky říční, přírodní park Halštrov, Goethova skalka, minerální prameny, pramen Bílého Halštrova- mezi obcemi Výhledy a Horní Paseky, naleziště egeranu - světový unikát.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Goetthe: kontakty

Telefon: +420 354 525 777
+420 354 526 099
Mobil: 736 254 494
Fax: 354 525 777

Mapa

Centrum 100m Autobus 100m Vlak 200m
Velká mapa