Předchozí
Další

Hotel Gól, Olomouc

Legionářská 12, Olomouc, 77111

od 740 Kč
pokoj/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu
Bez restaurace
Parkování
Centrum 500 m
Možnost koupání Možnost koupání
Domácí zvířata Domácí zvířata
Zjistit dostupnost

O nás

Pokud vybíráte ubytování v Olomouci nebo hotel Olomouc, vyberte si právě nás – Hotel Gól - kvalitní ubytování v centru Olomouce s výhledem na Andrův stadion. Naše ubytování Olomouc nabízí svým klientům služby na profesionální úrovni s velmi výhodnou polohou v blízkosti centra města, v klidném prostředí, poblíž sportovního areálu SK Sigma. Náš hotel v centru Olomouce nabízí kvalitní ubytování o kapacitě 87 lůžek. Pokoje hotelu disponují koupelnou s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem.

Další informace

Hotel nabízí svým hostům kapacitu 87 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem. Každý pokoj je vybaven čidlem a napojen na centrální protipožární systém.

Možnost dokoupení snídaní (švédské stoly).

Pronájem pokoje k obchodním a pracovním schůzkám na dobu určitou.
Možnost krátkodobého ubytování v luxusních apartmánech s unikátním výhledem na historickou Olomouc a Andrův stadion v průběhu fotbalových utkání.
Jedno zvíře ubytováno zdarma, za každé další poplatek 150 Kč.
Parking ZDARMA.
Dítě do 6ti let ZDARMA bez nároku na lůžko.
Vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké.

 

Náš hotel je titulován mezi zákazníky jako "TOP HOTEL OLOMOUC" a "TOP PENZION OLOMOUC"

Zároveň se jedná o vhodný hotel pro pořádání firemních školení, seminářů, svatebních hostin a kulturních akcí.

Ceny

Domácí mazlíček 160 Kč
Přistýlka 350 Kč
Dvoulůžkový pokoj 970 Kč
Snídaně 100 Kč
Jednolůžkový pokoj 740 Kč
Třílůžkový pokoj 1.250 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště uzavřené
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti
Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Recepce non-stop

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 87

Vybavení pokojů

Lednička
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC
TV

Firemní akce

Hotel Gól v Olomouci disponuje dvěma jednacími prostory, které pronajímá za účelem uspořádání kongresů, firemních meetingů, přednášek či rodinných a narozeninových oslav.

Malý salonek s maximální kapacitou 30 osob nabízíme přímo v budově hotelu za cenu 300 Kč/hod. Velký VIP prostor ve vedlejší budově má kapacitu cca 60 osob a je vhodný pro uspořádání komornějších svatebních hostin nebo větších firemních jednání. Standartní cena pronájmu tohoto prostoru je 600 Kč/hod., v případě dlouhodobého pronájmu je cena smluvní.

Jeho velkou předností je překrásný výhled na historickou Olomouc a Andrův stadion SK Sigma – a to díky umístění v sedmém poschodí budovy tribuny fotbalového stadionu. Na stejném poschodí se rovněž nachází šest nově otevřených luxusních apartmánů, které nabízíme kromě standardního ubytování i na krátkodobý pronájem v průběhu konání fotbalových zápasů. Velkému salonu náleží i terasa a bar, ke kterému na Vaši žádost zajistíme obsluhu. K pronájmu zajišťujeme i nápoje a občerstvení-teplou stravu objednáváme u olomoucké cateringové společnosti. V případě konání oslav či svatebních hostin zařídíme živou hudbu a doprovodné programy dle Vašeho přání /předtančení standardních a latinsko-amerických tanců, ukázky bojových umění atp./. Jsme schopni zařídit vše dle Vašich představ. Cena pronájmu tohoto prostoru je smluvní. Oba jednací prostory jsou nekuřácké.

V případě dlouhodobého pronájmu salonku je po předchozí dohodě možné poskytnout slevu. Za poplatek nabízíme zapůjčení flipchartu, dataprojektoru, TV, DVD a CD přehrávač.

Pro další informace neváhejte kontaktovat recepci hotelu Gól, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Fitness, posilovna
Squash
Bazén venkovní
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Bazén vnitřní
Solárium
Bowling, kuželky
Sportovní hala

Okolí

Velké množství sportovního a společenského vyžití zaručuje ubytovaným hostům zábavu, odpočinek od každodenních starostí a příjemnou relaxaci. V blízkosti našeho hotelu se nachází také několik barů a restaurací, které vás zajisté uspokojí. Pro milovníky sportu jsou k dispozici tenisové kurty, tenisová hala, bowling, squash, plavecký bazén, zimní stadion a sportovně-relaxační centrum OMEGA.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

Hotel Gól: kontakty

Telefon: +420 585 229 813
Mobil: +420 773 602 612
WWW: www.hotel-gol.eu

Mapa

Centrum 500 m