HOTEL GRÁDL s.r.o., Železná Ruda

Železná Ruda 299, Železná Ruda, 34004

od 390 Kč
osoba/noc
Snídaně není v ceně
Připojení k internetu - ne
Restaurace
Parkování
Centrum 1.5km
Možnost koupání
Domácí zvířata

O nás

Hotel Grádl je otevřen po celý rok a nabízí široké spektrum služeb a sportovního vyžití. Kromě tradiční restaurace s terasou, klubovny, stolního tenisu, biliáru a úschovny lyží u nás najdete i hřiště na odbíjenou a nohejbal. Nově vám nabízíme zastřešený bazén se slanou vodou a osvětlené víceúčelové hřiště s umělým povrchem.V zimním období za příznivého počasí udržovanou ledovou plochu.

Další informace

Hotel Grádl je nedávno rekonstruovaný a jistě splní vaše nároky na moderní a pohodlné ubytování. V porovnání s jinými ubytovacími zařízeními je náš hotel poměrně malý - celková kapacita je pouze 60 míst. Věříme, že o to příjemněji a útulněji se u nás budete cítit.
Vybrat si můžete ze dvou až čtyřlůžkových pokojů. Všechny jsou vybaveny novým, vkusným nábytkem. Ke každému pokoji náleží vlastní sociální příslušenství - WC a sprchový kout. Za poplatek je možné zapůjčení  satelitní televize na pokoj. Pokoje jsou rozmístěné od přízemí do druhého patra a většina z nich navíc nabízí nádherný výhled na Javor, nejvyšší horu Šumavy (1456 m n. m.).
Na hotel je povolen vstup domácím zvířatům: psům, kočkám, ptákům aj.

Ceny

Snídaně 100 Kč
Jednolůžkový pokoj 390 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 390 Kč
Polopenze 200 Kč
Dvoulůžkový pokoj 390 Kč
Domácí mazlíček 100 Kč
Plná penze 350 Kč
Třílůžkový pokoj 390 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Terasa
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek 60

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Náš hotel má samozřejmě vlastní restauraci. Ta je postavená ve staročeském selském stylu a nadchne vás výtečnými jídly za nízké ceny. K restauraci navíc patří dvě terasy. Větší, půlkruhová terasa je směrovaná na západní stranu, a tak zde můžete vychutnávat hřejivé paprsky odpoledního a večerního slunce.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní Běžkařské stopy
Cyklostezky Kulečník, billiard
Lyže, snowboard Volejbalový kurt

Okolí

V okolí hotelu je dostatek volného prostoru pro dětské hry a odpočinek dospělých. Je zde zahradní posezení s ohništěm. Nejen děti jistě ocení stálou expozici strašidel.

Hotel Grádl leží v rekreační oblasti Šumavy v bezprostřední blízkosti turisticky značené cesty a cyklistické trasy. V zimě pak kolem hotelu vedou frézou upravené běžecké tratě. Milovníci sjezdového lyžování mohou využít nedaleké sjezdové svahy se čtyřmi vleky. Specialitou jsou sněžné čluny, které jezdí na louce asi 300 m pod hotelem.

Zjistit dostupnost
zobrazit kontakty

HOTEL GRÁDL s.r.o.: kontakty

Telefon: 376 387 270
Mobil: 607 753 200
Fax: 376 387 270

Mapa

Centrum 1.5km Autobus 2km Vlak 1.5km
Velká mapa